חברת כלמוביל ומרצדס ישראל גאים להציע ללקוחות קיימים וחדשים מגוון של אפשרויות להתקדם ולרכוש מכונית מתוך מגוון דגמי מרצדס. תפיסת העולם של מרצדס ישראל אומרת שגם רכב משומש מיד ראשונה קונים אצל היבואן, ואנו מתחייבים לחווית קנייה הקרובה ביותר לזו של רכישת רכב חדש. גם כשמדובר בעסקת יד 2, אנו מתייחסים לעסקה כעסקת רכישת רכב לכל דבר ועניין, ופועלים בצורה אמינה, ישרה ומקצועית בכדי לספק ללקוחותינו שירות טוב ולאפשר להם ליהנות מקנייה בטוחה, נוחה ופשוטה. מרצדס טרייד מציע מגוון גדול של דגמי מרצדס, ועם קשת מחירים רחבה, גם אתם תוכלו למצוא את המרצדס המתאימה לכם. מרבית כלי הרכב הם מיד ראשונה פרטית, מטופלים, שמורים ולאחר בדיקה וטיפול במרכזי השירות של כלמוביל.

כלי הרכב הנמכרים באמצעות מרצדס טרייד עוברים סדרת בדיקות קפדנית – חיצונית ופנימית – של מכלולי הרכב, על פי הסטנדרטים הגבוהים של חברת כלמוביל ומרצדס ישראל. עשרות רכיבים נבדקים לפני שרכב מאושר לתצוגה ולמכירה, ותיק הרכב מכיל את כל פרטיו. מרבית כלי הרכב נמסרים ללקוח רק לאחר בדיקה, טיפול יסודי, ניקוי והכנה למסירה, ובמצב תקין. כראיה לאמון המוחלט שלנו במכוניות שאנו מציעים למכירה במרצדס טרייד, כל הרכבים זוכים בתעודת אחריות ייחודית של כלמוביל טרייד-אין.

להתקדם למרצדס

עבור רבים, מכונית מרצדס היא חלום, וישנן מספר דרכים להגשים אותו כמו רכישת מכונית חדשה, או קניית מרצדס משומשת בשוק הפרטי. מרצדס טרייד נועדה לאפשר גם לכם להתקדם למרצדס במחירים אטרקטיביים, ובניגוד לדרכים אחרות, בדרך בטוחה וללא הפתעות.

במרצדס טרייד תמצאו מגוון רחב של דגמי מרצדס עם אחריות יבואן ובמחירים נוחים. מרצדס טרייד היא הדרך הבטוחה להגשים את החלום ללא סיכונים וללא הרפתקאות מיותרות, עם שקיפות מלאה ובתנאים נוחים.

שירותים נלווים

מנהלי לקוחות היוקרה שלנו הם מהמובילים בענף, מקצוענים ובעלי ניסיון רב – הם עומדים לשירותכם כדי שתוכלו למצוא את המרצדס המתאימה לכם. חוויית הרכישה שלכם חשובה לנו, ולכן עשינו כל מאמץ כדי לרכז עבורכם את כל השירותים הנילווים, ולהפוך אותה לנעימה, פשוטה וקלה.

בנוסף לכלי הרכב המוצעים במרצדס טרייד, אנו מציעים גם שורה של שירותים נלווים שיאפשרו לכם לצאת ממרצדס טרייד עם מכונית חדשה תוך פרק זמן קצר. כחלק מהשירותים של חברת כלמוביל, אנו מציעים מסלולי מימון אטרקטיביים באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, וביטוח רכב באמצעות סוכנות כלמוביל ביטוח. העברת הבעלות לרכב החדש מתבצעת במקום, וכך תוך שעה קלה ניתן לצאת עם המכונית החדשה.
nice-mercedes-benz-warranty-on-interior-decor-car-ideas-with-mercedes-benz-warranty

במסגרת השאיפה שלנו להנגיש את רכבי מרצדס ולאפשר ללקוחות להגשים חלום, אנו מציעים את רכבי Mercedes Certified. אלו הם רכבים אטרקטיביים במיוחד מתוך מגוון רכבי יד שניה במרצדס טרייד, ותוכלו לזהות אותם באמצעות הסימון המיוחד בו הם מסומנים.

רכבי Mercedes Certified הם רכבים צעירים – בני ארבע שנים ומטה – שנסעו עד 80,000 ק"מ, יד ראשונה פרטית או רכבי קבוצה בלבד, ללא תאונות ופגיעות ולאחר תהליך השבחה מקיפה. לגבי כל אחד מרכבי Mercedes Certified יש תיעוד של היסטוריית טיפולים מלאה, ומועד הטיפול הבא שלהם אינו מיידי, כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט.

רכישת רכב Mercedes Certified ממרצדס טרייד היא מענה מצוין עבור מי שרכש בעבר או שקל לרכוש רכב יוקרה ביבוא אישי, והיא הדרך הטובה, הבטוחה והמשתלמת ביותר להתקדם למרצדס יד ראשונה במצב חדש, עם אחריות ובמחירים אטרקטיביים.

מרכזי המכירה

כיבואנית הרכב המובילה בישראל, חברת כלמוביל ומרצדס ישראל מחוייבים להנהגת נורמות גבוהות ומתן שירות ברמה אחרת ושונה מהמקובל בתחום מכירת רכבי יד שנייה. אתם מוזמנים למרכזי המכירה שלנו כדי להתרשם ממגוון רכבי מרצדס יד 2, ומנהלי לקוחות היוקרה שלנו עומדים לשירותכם וישמחו לעזור לכם להגשים חלום ולהתקדם למרצדס.

מרכזי המכירה:

הסיבים 1, פ"ת 03-9154141
חיים יחיל 3, ב"ש 08-6901010

לפרטים נוספים, בקרו באתר כלמוביל טרייד אין יוקרה