מרצדס טרייד אין

E200 Standard, יד ראשונה 2014

חברות כלמוביל ומרצדס ישראל מציעות ללקוחות קיימים וחדשים מגוון דרכים להתקדם ולרכוש מכונית מתוך מגוון דגמי מרצדס. לצד פתרונות המימון שלנו, אנו מציעים גם את מרצדס טרייד – מערך טרייד-אין רחב ומקצועי שיעזור לכם להתקדם למרצדס חדשה.

להתקדם למרצדס חדשה

על מנת להקל על לקוחותינו לרכוש מרצדס חדשה, אנו מציעים גם עסקאות טרייד-אין בהן אנו רוכשים מכם את הרכב הישן. אם אתם בעלי מרצדס בהווה, אתם מוזמנים להחליף מרצדס ישנה בחדשה בתנאים נוחים. גם אם כיום אתם בעלים של מכונית אחרת, אנחנו מזמינים אתכם למרצדס טרייד על מנת לבחון בצוותא עסקת טרייד-אין משתלמת שתאפשר לכם להתקדם למכונית מרצדס חדשה.

מקצועיות ונוחות

במערך מרצדס טרייד מועסקים מנהלי לקוחות יוקרה מהמובילים בענף, מקצוענים ובעלי ניסיון רב, והם יעזרו לכם למצוא את המרצדס המתאימה לכם ולבנות עסקת טרייד-אין משתלמת ונוחה.
על מנת שחוויית הרכישה שלכם תהיה נעימה, קלה ופשוטה, עשינו כל מאמץ כדי שתוכלו לצאת ממרצדס טרייד עם מכונית חדשה תוך פרק זמן קצר. כחלק מהשירותים של חברת כלמוביל, אנו מציעים מסלולי מימון אטרקטיביים באמצעות כלמוביל פתרונות מימון, וביטוח רכב באמצעות סוכנות כלמוביל ביטוח. העברת הבעלות לרכב החדש מתבצעת במקום, וכך תוך שעה קלה ניתן לצאת עם המכונית החדשה.

מרכזי המכירה

כיבואנית הרכב המובילה בישראל, החברות כלמוביל ומרצדס ישראל מחוייבות לנורמות גבוהות ומתן שירות ברמה גבוהה. אתם מוזמנים למרכזי המכירה שלנו כדי להתרשם למצוא עסקת טרייד-אין משתלמת שתאפשר לכם למכור את המכונית הישנה, ולהתקדם למכונית מרצדס חדשה.

מתחמי מכירה:

הסיבים 1, פ"ת 03-9154141

היהלומים 16,  אשדוד 08-6906603

לפרטים נוספים, בקרו באתר כלמוביל טרייד אין יוקרה

לאתר כלמוביל טרייד אין יוקרה