כלמוביל פתרונות מימון

ברצונכם לרכוש מרצדס חדשה? כלמוביל פתרונות מימון עומדת לרשותכם כדי שתוכלו לבחור בדרך המשתלמת ביותר למימון הרכישה עם מגוון פתרונות מימון גמישים ואטרקטיביים.

על מנת להקל על תהליך הרכישה של מרצדס חדשה, קבוצת כלמוביל מציעה ללקוחותיה פתרונות מימון, ייעוץ, הסבר ומגוון מסלולי רכישה וזאת באמצעות כלמוביל פתרונות מימון.

כלמוביל פתרונות מימון גיבשה מגוון של מסלולי רכישה אטרקטיביים, עם אישור אשראי מהיר במיוחד, תשלומים חודשיים נוחים ושפע של יתרונות נוספים ומוצרים משלימים:

  • הכל תחת קורת גג אחת – כל התהליך מתבצע באולם התצוגה, במהירות, בנוחות וביעילות, מבלי להתרוצץ בין בנקים.
  • התאמה אישית – לכלמוביל פתרונות מימון מגוון רחב מאד של מסלולי מימון ומסלולי ליסינג, אחד המסלולים יתאים לך במיוחד.
  • מקצועיות – אנשי המכירות של כלמוביל פתרונות מימון מקצועיים ומנוסים בעסקאות מימון וליסינג ויעמדו לשירותכם לאורך כל התהליך.
  • אנטי-מינוס – כשהבנקים לא מאפשרים לחרוג ממסגרת האשראי, ישנם חודשים לחוצים שבהם קשה לעמוד בתשלום החודשי. בדיוק למקרים כאלה כלמוביל פתרונות מימון הגתה את תוכנית "אנטי-מינוס" שמאפשרת לכם לדחות פעמיים בשנה את התשלום החודשי על פי צרכיכם ובהודעה מראש. כל הלקוחות במרבית מסלולי המימון של כלמוביל פתרונות מימון זכאים ליהנות ממוצר זה בצורה פשוטה.
  • ביטול עמלת גבייה – לקוח שעומד בתשלומיו פטור מעמלת גבייה חודשית הנהוגה בגופים פיננסיים אחרים (עמלת גבייה/עמלת גבייה חודשית.עמלת שורה).
לאתר כלמוביל פתרונות מימון
.מרצדס-בנץ באינסטגרם
.כל העדכונים, החידושים, האירועים, הדגמים. כל מה שמרצדס
mercedesbenz.israel