מרצדס GLC63 S Coupe

החל מ- 859,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 12,084 ₪
קבל הצעת מימון
בנה את ה-GLC63 S Coupe שלך
איזור סימולציית בניית רכב
בנה רכב
AMG
סגור איזור סימולציית רכב
מרכב פנאי ושטח
4X4 הנעה
חישוקי סגסוגת
AMG SPEEDSHIFT MCT
5 מושבים
V8
 

עיצוב

מרצדס AMG GLC 63 S Coupe היא גרסת הביצועים המסעירה של ה-GLC Coupe, וניתן לראות זאת כבר במבט ראשון. קווי העיצוב של מכוניות הספורט-קופה של מרצדס משתלבים יחד עם הקשיחות והשימושיות של רכבי הפנאי ממשפחת G באופן הרמוני ומושלם. מלפנים, גריל פאנאמריקנה המרשים משדר יוקרה ומאחור סופיות המפלט הגלויות בציפוי כרום, קו המותניים הגבוה וקורה C המשתפלת בחדות לאחור מקנים ל-GLC Coupe אופי דינמי. הפרופורציות המוקפדות עם סרחי עודף קצרים וחישוקי 20 אינץ' גדולים תורמות לרושם האתלטי, וגרסת הקצה הזו בולטת במיוחד עם סופיות מפלט גלויות וקו חלונות בגימור כרום, פגושים וחצאיות בגימור AMG, ומדרגות צד בגימור אלומיניום. תא הנוסעים עשיר וספורטיבי וכולל בין השאר ריפודי עור Nappa, גימור אלומיניום, לוח מחוונים עם חיפוי ARTICO, תאורת אווירה ודוושות ספורט בגימור אלומיניום.

ביצועים

250מהירות מירבית
3.8שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
510כוחות סוס

מרצדס AMG GLC 63 S coupe פותח על ידי חטיבת הביצועים AMG ומספק חוויית נהיגה מסעירה ובלתי נשכחת. מנוע V8 עוצמתי עם 510 כוחות סוס מביא את ה-GLC 63 S Coupe למאה קמ"ש תוך 3.8 שניות קצרצרות ועד למהירות מרבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש. ל- GLC63 S Coupe תיבת הילוכים מתקדמת AMG SPEEDSHIFT MCT מתקדמת עם תשעה יחסי העברה והנעה כפולה קבועה 4MATIC עם חלוקת כוח של 31:69 בין הסרנים לחוויית נהיגה מרגשת בכביש או בשטח. בלמי דיסק מחורצים ומאווררים, הגה Direct Steer ומערכת מתלי אוויר משלימים את חבילת הביצועים המרשימה הזו שמקנה ל- GLC 63 S Coupe יכולת דינמית שתרגש אתכם בכל פעם מחדש.

נוחות

מרצדס AMG GLC 63 S Coupe מאובזר ברמה הגבוהה ביותר עם חבילת אבזור עשירה הכוללת בין השאר חלון גג חשמלי, מושבי נהג ונוסע חשמליים ומחוממים עם זכרונות, הנעה ללא מפתח Keyless GO, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות מיזוג מאחור, פתיחה חשמלית לתא המטען, מערכת מולטימדיה עם מסך 7 אינץ' ודיבורית Bluetooth, צג מידע מרכזי 5.5 אינץ' בלוח השעונים, מערכת Burmester® Surround sound system, מצלמת 360 מעלות, במערכת חניה אוטומטית במקביל PARKTRONIC ועוד.

טכנולוגיה

לצד מערכות הנוחות המתקדמות, מרצדס AMG GLC 63 S Coupe מצויד במערכות הבטיחות המתקדמות ביותר. ה-AMG GLC 63 S Coupe מאובזר כסטנדרט במערכות בטיחות אקטיביות כמו מערכת בקרת השיוט האוטונומית DISTRONIC PLUS, מערכת PRE-SAFE המכינה את הרכב למצב של תאונה, מערכות ניטור שטחים מתים (Blind Spot Assist) והתראה במעבר נתיב (Lane Keeping Assist) אקטיביות, במערכת ATTENTION ASSIST לניטור עירנות הנהג ועוד.

מפרט

כללי AMG
עיצוב חיצוני AMG
עיצוב פנים AMG
מדד זיהום אוויר
15
קוד דגם תיאור דגם רמת בטיחות
N/A GLC63 S Coupe - AMG 8
רמת בטיחות גבוהה
0
1
2
3
4
5
6
7
8
רמת בטיחות נמוכה
פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב:
GLC63 S Coupe - AMG
כריות אויר
בקרת סטייה מנתיב
ניטור מרחק מלפנים
זיהוי כלי רכב בשטח מת
בקרת שיוט אדפטיבית
זיהוי הולכי רגל
מצלמות רוורס
זיהוי רכב דו-גלגלי
חיישני חגורת בטיחות
בקרת סטייה מנתיב אקטיבית
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב
מערכת אופציונאלית להתקנה
מערכת שאינה מותקנת ברכב

הצעות מימון וליסינג במסלול Smart Drive*

AMG
מחיר מחירון 859,900
מקדמה 214,975
אחוז מקדמה 25%
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב 343,960
אופציה באחוזים 40%
סכום מימון 644,925
תשלום חודשי 12,084
תקופה (חודשים) 30
  • קבל הצעת מימון לדגם GLC63 S Coupe

  • חובה להזין שם פרטי
  • חובה להזין שם משפחה
  • חובה להזין טלפון
  • חובה להזין דוא"ל
  • השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

השוואת דגמי מרצדס

בחר דגם ראשון להשוואה

בחר דגם שני להשוואה

בחר דגם שלישי להשוואה

יש לבחור לפחות 2 רכבים להשוואה
TOP