מרצדס GLS400 d

החל מ - 849,900 ₪
בתוספת אגרת רישוי בסך - 4,712 ₪
תשלום חודשי החל מ - 10,124 ₪
קבל הצעת מימון
בנה את ה-GLS400 d שלך
איזור סימולציית בניית רכב
בנה רכב
Ultimate Luxury
סגור איזור סימולציית רכב
מרכב פנאי ושטח
4X4 הנעה
חישוקי סגסוגת
9G-TRONIC
7 מושבים
L6
 

עיצוב

ספינת הדגל של מרצדס בקטגוריית רכבי השטח – מרצדס GLS החדש. רכב הפנאי הגדול ובעל הנוכחות החדש משלב אלגנטיות ויוקרה יחד עם קשיחות חסרת פשרות. אל ממדיו הגדולים – אורך כולל של 5.207 מטרים ורוחב של 1.956 מטרים - מצטרף עיצוב כוחני ומלוטש שלא ניתן להתעלם ממנו. חישוקי ''21 מרשימים, יחד עם חבילת כרום חיצונית, קשתות עיגון בגג הרכב ומדרגות צד בגימור אלומיניום תורמים למראה הקשוח, ואילו חבילת עיצוב AMG Line מוסיפה דינמיות לרושם החיצוני. תא הנוסעים של GLS החדש מפואר ומרווח במיוחד, עם סביבת נהג מתקדמת הכוללת שני מסכי ''12.3 גדולים. ריפודי עור מלא (כולל חיפוי לדשבורד), גימור עץ יוקרתי ותאורת אווירה משלימים את התחושה הייחודית של סלון יוקרתי על גלגלים.

ביצועים

238מהירות מירבית
6.3שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
330כוחות סוס

יחידת ההנעה של מרצדס GLS 400d תוכננה לספק חוויית נסיעה עוצמתית, בכביש או בשטח, לעד שבעה נוסעים. GLS החדש, בגרסת הדיזל החזקה ביותר, מצויד במנוע טורבו-דיזל בנפח שלושה ליטרים עם הספק של 330 כוחות סוס ומומנט אדיר של 71.3 קג"מ כבר מ-1,200 סל"ד נמוכים. בשידוך לתיבת הילוכים מתקדמת 9G-TRONIC PLUS בעלת תשעה יחסי העברה, רכב השטח היוקרתי של מרצדס מציע ביצועים חסרי תחרות לרכב מסוגו, עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 6.3 שניות בלבד ועד למהירות מרבית של 238 קמ"ש. ה-GLS 400d מצויד גם בבורר מצבי נהיגה DYNAMIC SELECT, במערכת הנעה כפולה קבועה ובמערכת מתלי אוויר AIRMATIC, שיחד מספקים יכולת דינמית גבוהה לצד נוחות נסיעה מעולה, בכל תנאי דרך.

נוחות

מרצדס GLE 400d מצויד בחבילת אבזור עשירה במיוחד שמבטיחה רמת נוחות חסרת תחרות – כראוי ל-S-Class של רכבי הפנאי. חבילת האבזור כוללת את הפריטים המצופים מרכב פנאי של מרצדס, ובנוסף גם שורה ארוכה של פריטי אבזור ונוחות יוצאי דופן ובתוכם חלון גג פנורמי, מושבי Multicontour חשמליים ודינמיים עם אוורור, חימום, זכרונות ופונקציית עיסוי, תאורת אווירה עם 64 גוונים, תצוגה עילית HUD, מערכת סיוע לחניה אוטומטית, מושבי שורה שלישית המתקפלים לכדי רצפה שטוחה, פתיחה חשמלית לתא המטען ללא מגע יד, מערכת מתלי אוויר, מערכת קול מתוצרת Burmester, ממשק MBUX עם אפשרות להפעלה קולית ושלל פתרונות מתקדמים – לנוחות שלך.

טכנולוגיה

יחידת ההנעה המתקדמת, מתלי האוויר, סביבת הנהג ומערכות הבידור והתקשורת של מרצדס GLS 400d החדש, כולם כוללים את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. העליונות הטכנולוגית של GLS החדש בולטת במיוחד גם בתחום הבטיחות, עם חבילת Driving Assistance Package הכוללת מגוון מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות ובהן בלימה אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית המאפשרת נהיגה חצי-אוטונומית (כולל זחילה בפקקים), ניטור אקטיבי של שטחים מתים, שמירה אקטיבית על נתיב ועוד ועוד.

קוד דגם תיאור דגם רמת בטיחות
N/A GLS400 d - Ultimate Luxury 7
רמת בטיחות גבוהה
0
1
2
3
4
5
6
7
8
רמת בטיחות נמוכה
פירוט מערכות הבטיחות המותקנות ברכב:
GLS400 d - Ultimate Luxury
6
כריות אויר
בקרת סטייה מנתיב
ניטור מרחק מלפנים
זיהוי כלי רכב בשטח מת
בקרת שיוט אדפטיבית
זיהוי הולכי רגל
מצלמות רוורס
זיהוי רכב דו-גלגלי
חיישני חגורת בטיחות
בקרת סטייה מנתיב אקטיבית
בלימה אוטומטית בעת חירום
זיהוי תמרורי תנועה

מקרא:

מערכת מותקנת בדגם הרכב
מערכת אופציונאלית להתקנה
מערכת שאינה מותקנת ברכב

מחיר

Ultimate Luxury
מחיר מחירון 849,900
אגרת רישוי 4,712
מחיר כולל אגרת רישוי 854,612

הצעת מימון

Ultimate Luxury
מחיר מחירון 849,900
מקדמה 212,475
תשלום בסוף תקופה 339,960
תשלום חודשי 10,124
תקופה (חודשים) 36
  • קבל הצעת מימון לדגם GLS400 d

  • חובה להזין שם פרטי
  • חובה להזין שם משפחה
  • חובה להזין טלפון
  • חובה לבחור דגם
  • חובה לבחור אולם תצוגה
  • ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות
  • השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

TOP