מרצדס GLS Class

סלון יוקרה על גלגלי ''21. הכי גדול והכי מפואר – מרצדס GLS החדש הוא ספינת הדגל של רכבי השטח, על כל המשתמע מכך. הרושם הוויזואלי האדיר שלו מתקבל הודות לממדים הנדיבים (אורך 5.207 מטרים ורוחב 1.956 מטרים) ולעיצוב הכוחני והיוקרתי. כבר במבט חטוף ניתן להבחין שזהו רכב שטח יוקרתי ורב עוצמה שמצליח לשלב בטיחות וטכנולוגיה עם נוחות חסרת תקדים.
מרצדס gls class אפורה חונה על דק
רמת אבזור בטיחות:
7
דרגות זיהום: 15
מרצדס gls class - מבט לפנים הרכב

מרחב

תא הנוסעים של מרצדס GLS החדש מציע מרחב, עושר ואבזור ברמה של מחלקה ראשונה. בסיס גלגלים עצום של יותר משלושה מטרים מאפשר גם לנוסעים גבוהים להתרווח בנוחות בשורת המושבים האחורית. סביבת הנהג, עם שני מסכי ''12.3 גדולים וממשק MBUX, היא חזית הטכנולוגיה, וריפודי עור מלא עם דיפוני עור לדלתות ולדשבורד תורמים לתחושת ה-Well Being הבולטת.

מרצדס gls class - רכב שטח משפחתי

נוחות חסרת תחרות

כראוי לדגם המוביל של רכבי השטח היוקרתיים, למרצדס GLS החדש חבילת אבזור עשירה במיוחד שמבטיחה נוחות חסרת תחרות. בין פריטי האבזור והנוחות הייחודיים של הג'יפ היוקרתי החדש ניתן למנות חלון גג פנורמי ענק, מושבי Multicontour חשמליים ודינמיים עם אוורור, חימום, זיכרונות ופונקציית עיסוי, תאורת אווירה עם 64 גוונים, תצוגה עילית HUD, מערכת סיוע לחניה אוטומטית, מושבי שורה שלישית המתקפלים לכדי רצפה שטוחה, פתיחה חשמלית לתא המטען ללא מגע יד, מערכת בישום וטיהור אוויר AIRBALANCE, מערכת קול מתוצרת Burmester ועד שלל פיצ'רים ומערכות שפותחו במיוחד עבורך ומעניקים לך את חווית הנהיגה האולטימטיבית.

עוצמה מרגשת, בכביש ובשטח בביטחון מלא

מרצדס GLS החדש מציב רמות חדשות של ביצועים, נוחות, וגם בטיחות לג'יפ יוקרתי. מנועי טורבו-דיזל מתקדמים ועוצמתיים בשידוך לתיבת הילוכים 9G-TRONIC PLUS בעלת תשעה יחסי העברה מאפשרים ל-GLS החדש להציע ביצועים מסעירים שלא הייתם מצפים מרכב כה גדול ומסיבי. גרסת GLS 400d למשל מציעה ביצועים של מכונית ספורט עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 6.3 שניות ומהירות מרבית של 238 קמ"ש. ה-GLS מרשים גם בביצועי השטח שלו, עם בורר מצבי נהיגה DYNAMIC SELECT ומערכת הנעה כפולה קבועה. הודות לחבילת Driving Assistance Package הכוללת מגוון מערכות בטיחות אקטיביות תוכלו לנסוע עם כל המשפחה בביטחון מלא.

מרצדס gls class - תא הנהג