מרצדס GLE Class

All kinds of strength רכב השטח פורץ הדרך של מרצדס מכר מאז השקתו כ- 2 מיליון יחידות. עתה הגיע זמנו של ה- GLE החדש להמשיך את ההצלחה ויש לג'יפ היוקרתי את כל מה שצריך כדי לעשות זאת. מרצדס GLE פותח עולם חדש בקטגוריית הג'יפים היוקרתיים, גלה את כל מה שהופך את ה-GLE החדש לפורץ דרך! 

רכב השטח המתקדם של מרצדס - GLE CLASS
רמת אבזור בטיחות:
7
דרגות זיהום: 1415
מושבים קדמיים ברכב השטח מרצדס GLE CLASS

להתרווח במושב הטייס ולהנות מהגודל.

בסיס הגלגלים של מרצדס GLE החדש ארוך ב-80 מ"מ מזה של קודמו, מה שמאפשר מרחב נדיב עוד יותר מבעבר לנוסעים מאחור. את GLE החדש ניתן להזמין עם שבעה מושבים, ועם תא מטען גדול בעל נפח של עד 825 ליטרים - יש שפע של מקום. סביבת הנהג ב-GLE החדש שונתה לחלוטין והיא כוללת שני מסכי ''12.3 צבעוניים – האחד כלוח המחוונים והשני משמש לשליטה במערכות הרכב. כל מסכי התצוגה וכפתורי התפעול חדשים לגמרי וכמוהם גם ההגה הרב-תפקודי המתקדם. השילוב ההרמוני בין הטכנולוגיה המתקדמת מצד אחד לבין החומרים האיכותיים מהצד האחר, יוצר חוויית נהיגה יוצאת דופן ותחושה מודגשת של Well Being.

מרצדס GLE CLASS - טכנולוגיית הרכב

הכוח ללמוד.

גלה את מערכת ה- MBUX ממשק המשתמש המהפכני של מרצדס אשר לומד ממך ומתאים את עצמו אליך. הפעלה נעשית באמצעות מסך המגע הגדול, לחצני מגע המותקנים בהגה, או באמצעות שליטה קולית מתקדמת עם זיהוי דיבור טבעי (שליטה קולית באנגלית). למערכת יש יכולת למידה על בסיס בינה מלאכותית, והיא מספקת חוויית משתמש אוונגרדית שלא תמצאו באף רכב אחר, כדי להפעיל אותה צריך פשוט להגיד ."Hey Mercedes" חלק מהאפשרויות זמינות אך ורק בשילוב Mercedes me. שירותי Mercedes me לא זמינים בישראל.

עיצוב דינאמי.

בפסגת היצע הגרסאות של מרצדס GLE החדש ניצבת גרסת 450 4MATIC החדשה הכוללת עתה גם EQ Boost חשמלי המוסיף 22 כוחות סוס להספק ו-25.5 קג"מ של מומנט. מערכת זו מאפשרת לרכב השטח היוקרתי של מרצדס לזנק למאה קמ"ש תוך 5.7 שניות בלבד ועד למהירות מרבית של 250 קמ"ש. מערכת ההנעה הכפולה 4MATIC החדשה מאפשרת בחקל מהגרסאות העברת כוח של עד 100% לכל סרן, ותורמת ליכולת הדינמית בכביש, ולעבירות מרשימה בנהיגת שטח.

מרצדס GLE CLASS - גלגלי רכב השטח
מרצדס GLE CLASS - מערכות בטיחות מתקדמות

מערכות בטיחות ששומרות עליך.

חבילת Driving Assistance Plus (סטנדרט בחלק מגרסאות המנוע) מציעה את כל מגוון מערכות הבטיחות המתקדמות של מרצדס. לצד מערכות התראת סטייה מנתיב אקטיבית, בקרת שיוט אדפטיבית, זיהוי תנועה חוצה ועוד, חבילה זו כוללת גם אפשרות לנהיגה חצי-אוטונומית, גם בפקקים.