מרצדס E63 S

החל מ- 1,050,000 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 12,507 ₪
קבל הצעת מימון
בנה את ה-E63 S שלך
איזור סימולציית בניית רכב
בנה רכב
AMG
סגור איזור סימולציית רכב
מרכב האצ'בק
4X4 הנעה
חישוקי סגסוגת
AMG SPEEDSHIFT MCT
5 מושבים
V8
 

עיצוב

מרצדס E63 S AMG היא הספורטיבית והחזקה ביותר בהיצע דגמי E-Class, וניתן לראות זאת כבר ממבט ראשון. העיצוב המרהיב של ה-E-Class מועצם עם מגוון תוספות כמו חישוקי 20 אינץ', פגושים וחצאיות בעיצוב AMG, סופיות מפלט גלויות בגימור כרום וצלחות בילום מחוררות עם קאליפרים אדומים בעלי כיתוב Mercedes-Benz. תא הנוסעים המרווח והמפנק כולל מושבי עור NAPA יוקרתיים וגימור אלומיניום, ציפוי עור ללוח המחוונים, ספי דלת מוארים, תאורת אווירה ושעון זמן אנלוגי. ה-E 63 S AMG מציעה שילוב מוקפד בין ספורטיביות ליוקרה, עם עיצוב חיצוני אלגנטי ודינמי ותא נוסעים וסביבת נהג מפנקים ואיכותיים.

ביצועים

250מהירות מירבית
3.4שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
612כוחות סוס

מרצדס E 63 S AMG היא מכונית ביצועים מסעירה, שהעיצוב המרשים שלה רק רומז על היכולת הדינמית הטמונה בה. יחידת ההנעה שלה מורכבת ממנוע V8 טווין-טורבו בנפח שלושה ליטרים עם 612 כוחות סוס. הביצועים מעולים עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 3.4 שניות ומהירות מרבית של 250 קמ"ש מוגבלים אלקטרונית, וחוויית הנהיגה מרגשת ומתגמלת במיוחד. הנהג יכול להתאים את תכונות הרכב לדרישות שלו באמצעות מערכת DYNAMIC SELECT, מתלי DYNAMIC BODY CONTROL אדפטיביים והנעת 4MATIC לכל הגלגלים מבטיחים אחיזה מעולה וההגה הפרמטרי מציע שפע של היזון חוזר והיגוי מדוייק. היא נראית כמו E-Class מפנקת ויוקרתית, אבל היכולות של ה-E 63 S AMG הן של מכונית ספורט אמיתית.

נוחות

חבילת האבזור של מרצדס E 63 S AMG עשירה במיוחד וכוללת שפע של אביזרי נוחות: חלון גג חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת, מושבי נהג ונוסע חשמליים עם זיכרונות, התנעה ללא מפתח ופתיחה חשמלית לתא המטען, חבילת וילונות ועוד. מערכת שמע היקפית של Burmester כוללת 13 רמקולים, השליטה במערכות הרכב נעשית בעזרת מערכת COMMAND ONLINE עם מסך מגע צבעוני בקוטר 12.3 אינץ', ומערכות התקשורת כוללות בין השאר ממשקי Apple CarPlay ואנדרואיד Auto ודיבורית בלוטות'. לצד מסך המגע המרכזי הגדול, לוח המחוונים של הנהג הוא מסוג Widescreen cockpit גדול וצבעוני.

טכנולוגיה

מרצדס E-Class היא מכונית מתקדמת וטכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר, וה-E 63 S AMG מצוידת במגוון מערכות טכנולוגיות כמו המתלים האדפטיביים, מערכת המולטימדיה המתקדמת ועוד. הקדמה הטכנולוגית של ה-E 63 S בולטת במיוחד בתחום הבטיחות עם חבילת Driving Assistance הכוללת בין השאר מערכת לבלימה אוטונומית עם זיהוי תנועה חוצה, מערכת אקטיבית להתחמקות ממכשול, מערכת אקטיבית לבקרת סטייה מנתיב ומערכת אקטיבית לניטור שטחים מתים. מערכות אלו מתווספות למערכת התאורה החכמה MULTIBEAM המבוססת על 64 נורות LED ומאפשרת טווח תאורה דינמי, ולמערכות PRE-SAFE המכינה את הרכב למצב של תאונה ומערכת ATTENTION ASSIST המנטרת את ערנות הנהג.

מפרט

כללי AMG
ריפוד עור NAPPA
עיצוב חיצוני AMG
חישוקי סגסוגת 19"
חלון גג חשמלי (Sunroof)
גג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית
גג בד נפתח
מראות צד חשמליות ומחוממות עם מאותתים אינטגרליים בצורת V-SHAPE
תאורת יום קדמית בטכנולוגיית LED
סופיות מפלט גלויות
צבע מטאלי בעל שכבה ייחודית למניעת שריטות
תאורה אחורית בטכולוגיית LED
צלחות בילום קדמיות מחוררות עם קאליפר בלם כסוף וכיתוב "Mercedes-Benz"
פגושים וחצאיות בעיצוב AMG
עיצוב פנים AMG
גימור פנימי Brown open pore ash wood
סוג מושבים Comfort
גימור מושבים (עור ARTICO,עור מלא, עור nappa) עור NAPPA
(משתנים)בעלת 64 גוונים (תאורת אווירה פנימית) Ambient lightning
ספי דלתות קדמיות מוארים בכיתוב "Mercedes Benz"
תאורת רגליים קדמית ואחורית
תאורת כניסה ויציאה במראות החיצוניות
שעון זמן אנלוגי בקונסולה מרכזית
הגה בחיפוי עור nappa (מספר זרועות) 3 צלעות