מרצדס CLA Class

 Play by your rules

מרצדס CLA Class החדשה מזמינה אתכם לשחק לפי החוקים שלכם, בלי מגבלות ובלי פשרות. מכונית הקופה-ארבע-דלתות החדשה של מרצדס, הראשונה שהביאה את העיצוב החצוף והאמוציונלי, לסגמנט שכולו רציונלי, דינמית ומתקדמת יותר מאי פעם - פשוט אי אפשר לעמוד בפניה. אתם תתמכרו לעיצוב המפתה ולביצועים המסעירים שלה, ועם סביבת הנהג המתקדמת בעלת לוח המחוונים הדיגיטלי וממשק MBUX המהפכני תרגישו בבית כבר מהפעם הראשונה בה תשבו במושב הנהג. 

CLA החדשה, דור שני לרכבי ספורט יוקרתיים ופורצי דרך של מרצדס, מציעה את השילוב המושלם בין רגש טהור לבין טכנולוגיה מתקדמת - בדיוק מה שמתאים לכם.

מרצדס CLA Coupé אדומה
רמת אבזור בטיחות:
6
7
דרגות זיהום: 7810
מרצדס CLA Coupé - מכונית קופה ספורטיבית

ספורטיבית יותר מתמיד

מרצדס CLA החדשה קובעת סטנדרטים חדשים עבור ה-DNA העיצובי של מרצדס עם העיצוב הייחודי והמפתה שלה. השילוב בין קו חלונות גבוה לבין הדלתות ללא מסגרת מקנה לה אופי ספורטיבי ואלגנטי, שזוכה לחיזוק כוחני ממכסה המנוע המוארך בעל חופות הכוח. ל-CLA החדשה ממדים גדולים מקודמתה, במיוחד בממדי הרוחב (תוספת של 53 מ"מ) והאורך (48 מ"מ), שינוי שמגביר את הנוכחות הויזואלית שלה וגם תורם משמעותית להגדלת תא הנוסעים. לצד הגידול בממדים, זוהי עדיין אחת המכוניות האווירודינמיות ביותר בסגמנט, עם מקדם גרר נמוך במיוחד של Cd 0.23.

מרצדס CLA Coupé - מבט על מערכת ההיגוי

MBUX - לפי הכללים שלך

עיצוב הפנים המרשים הוא בסגנון צעיר עם דשבורד נקי שכולל את מסכי לוח המחוונים ומערכת ה-MBUX וחרכי מיזוג עגולים ומעוצבים בצורת טורבינות. ממשק ה-MBUX הוא מהדור האחרון שכולל גם את מערכת Interior Assist MBUX (כאופציה) לתפעול קל ואינטואיטיבי אפילו יותר מבעבר.

נהיגה דינמית חווייתית

CLA החדשה זכתה לשדרוג דינמי משמעותי. מפסק הסרנים גדל ב-63 מ"מ מלפנים וב-55 מ"מ מאחור, ויחד עם מרכז כובד נמוך יותר מבעבר, מתלה אחורי רב-זרועי מתקדם, מערכת היגוי ישיר ומוט מייצב בקוטר גדול, היכולות הדינמיות של ה-CLA שודרגו באופן מוחשי. מערכת ה-ESP כוילה מחדש בהתאם לשינויים הללו, ועם המנועים החדשים, בהספק של עד 306 כ"ס ב-CLA35 AMG, ותיבת 7G-DCT ספורטיבית כפולת מצמדים, הביצועים וחוויית הנהיגה מסעירים יותר מאי-פעם.

מרצדס CLA Coupé - מבט על איזור הנהג
מרצדס CLA Coupé - מכונית קופה החדשה בעלת ארבע דלתות

טובה יותר מאי-פעם

גדולה ומרווחת יותר, בעלת יכולת דינמית משודרגת ועם מערכות טכנולוגיות מתקדמות - מרצדס CLA החדשה מוכנה לשחזר את ההצלחה של הדור הראשון והמהפכני של מכונית הקופה-ארבע-דלתות הקומפקטית. יחד עם העיצוב פורץ הדרך והשימושיות המוגברת, דרכה של CLA Coupé החדשה סלולה להצלחה בקטגוריית רכבי הספורט היוקרתיים.