מרצדס C Class

מרצדס C Class החדשה, מכונית המנהלים היוקרתית של מרצדס, עכשיו טובה יותר מאי פעם. הדור החדש של מרצדס C Class מציע יותר מהכל: יותר טכנולוגיה, יותר בטיחות, יותר אבזור ויוקרה ויותר דינמיות. עיצוב חדש, אגרסיבי ומלוטש, תא נוסעים משודרג ומאובזר, שפע של מערכות טכנולוגיות חדשות ומערכות הנעה ומתלים חדשות הופכים את מרצדס C Class החדשה למכונית מנהלים שתיתן לך כל מה שדמיינת, ועוד יותר מכך.

רמת אבזור בטיחות:
5
7
8
דרגות זיהום: 26101315
דינמית יותר

מרצדס C Class החדשה דינמית עוד יותר מבעבר, ובאותה העת גם נוחה ונעימה יותר. המרכב של מרצדס C Class החדשה קל וחזק יותר – המכונית כולה קלה בכמאה קילוגרם ביחס לדגם היוצא, וזאת הודות לשימוש נרחב באלומיניום – כ-48% מהמרכב עשוי אלומיניום. הודות לכך הביצועים במרצדס C-Class החדשה טובים יותר, והיא גם שקטה ונעימה יותר לנהיגה וזאת מאחר וקשיחות המרכב הנובעת מהשימוש בחומרים מתקדמים תורמת להורדת רמות ה-NVH (Noise, Vibration, Harshness).ליכולת הדינמית תורמים גם מנועים חדשים וחזקים מבעבר, וכן מערכת מתלי האוויר AIRMATIC – לראשונה בפלח בו היא מתחרה. מערכת מתלי האוויר האופציונלית תאפשר בחירה מבין ארבעה מצבי נהיגה: Comfort, Eco, Sport או Sport Plus בנוסף לאפשרות כיוונון אינדיבידואלית של המתלים.

מאובזרת ויוקרתית יותר

עיצוב הפנים של מרצדס C-Class החדשה משדרג אותה לרמות גבוהות עוד יותר של עידון ופאר ביחס לעבר וזאת
מבלי לאבד מהמאפיינים הספורטיביים שלה.
הקונסולה המרכזית החדשה לחלוטין עם מסך 7 אינטש נפרד וגדול, מתאפיינת בעיצוב מתקדם וחומרים איכותיים
ומשדרת את תחושת התחכום המשוייכת בדרך כלל לסמארטפונים מתוחכמים. הפיקוד על מערכות הרכב נעשה
באמצעות ממשק משתמש חדש ומתוחכם – Touchpad יוקרתי ואינטואיטיבי לשימוש ששם את השליטה בקצות
אצבעותיו של הנהג.
חידוש נוסף ב-C-Class החדשה תורם לאווירה הנעימה בתא הנוסעים – מערכת AIR-BALANCE
אופציונלית עם בישום ואפשרות בחירה מבין ארבעה ניחוחות, בדומה למערכת שהוצגה ב-S-Class החדשה.

בטוחה עוד יותר

מרצדס C Class הייתה מאז ומעולם מבין הבטוחות בפלח מכוניות המנהלים, אבל עתה היא בטוחה עוד יותר הודות לשלל מערכות בטיחות מתקדמות. מערכת חדשה שכזו היא מערכת התצוגה העילית HUD המציגה מידע חיוני מבלי לפגוע בשדה הראייה של הנהג.

מערכת זו מציגה בין השאר גם מידע שמגיע ממערכת הבטיחות המתקדמת DISTRONIC PLUS. ב-C-Class החדשה מוצעות מערכות הבטיחות והסיוע החדשות שהושקו ממש לאחרונה עם ה-S-Class החדשה, Mercedes Benz Intelligent Drive.

מערכות אלו מתבססות על המידע המגיע ממערכת חיישנים שמקיפה את הרכב, מצלמת 360 מעלות היקפית ושני משדרי רדאר שאוספים באופן רציף מידע מסביבת הרכב. במרצדס C Class החדשה מותקנות גם מערכת Blind Spot Assist לניטור שטחים מתים, והדור השלישי של מערכת COLLISION PREVENTION ASSIST להתרעה על סכנת התנגשות עם בלימת חירום עד 60% (ברמת גימור Vision).

רכב מנהלים שתמיד דמיינת

מרצדס C Class החדשה מציעה עיצוב יוקרתי וספורטיבי, תא נוסעים מעוצב ואיכותי, רמות אבזור גבוהות, מערכות
סיוע ובטיחות חדשניות, וביצועים ונוחות ברמות הגבוהות ביותר. בין אם מסתכלים עליה מבחוץ או מתוך מושב הנהג,
מרצדס C Class החדשה היא מכונית המנהלים המושלמת. היה שווה לחכות למרצדס C Class החדשה,
עכשיו היא כאן.