מרצדס C Class

מרצדס C-Class החדשה: לא מפסיקה להשתפר מרצדס C-Class החדשה מעלה שוב את הרף עם עיצוב חדש ומחודד, תא נוסעים משודרג וגדול יותר, אבזור עשיר במיוחד, מערכות בטיחות מתקדמות כסטנדרט וביצועים מעולים. יש מכוניות מנהלים, יש מכוניות מנהלים דינמיות ויוקרתיות, ומעל כולן יש את C-Class החדשה!
רמת אבזור בטיחות:
7
דרגות זיהום: 1315
עיצוב דינמי יותר

מרצדס C-Class עם עיצוב דינמי עוד יותר מבעבר, ובאותה העת גם נוחה ונעימה יותר.
חופת המנוע הפורצת קדימה, פנסים זקופים וחלק קדמי רחב עם כונסי אוויר גדולים הם הבטחה לספורטיביות מפותחת.
את הרושם הוויזואלי העוצמתי משלימים יחידות התאורה המתקדמות בטכנולוגיית LED הגג המשתפל אל עבר מכסה תא המטען ויציאות מפלט גלויות בגימור כרום.

מאובזרת ויוקרתית יותר

עיצוב הפנים של מרצדס C-Class משדרג אותה לרמות גבוהות עוד יותר של עידון ופאר ביחס לעבר וזאת מבלי לאבד מהמאפיינים הספורטיביים שלה.
הקונסולה המרכזית עם מערכת המולטימדיה החדשה לחלוטין עם מסך 10.25" נפרד וגדול, מתאפיינת בעיצוב מתקדם וחומרים איכותיים ומשדרת את תחושת התחכום המשויכת בדרך כלל לסמארטפונים מתוחכמים.
הפיקוד על מערכות הרכב נעשה באמצעות ממשק משתמש חדש ומתוחכם – Touchpad יוקרתי ואינטואיטיבי לשימוש ששם את השליטה בקצות אצבעותיו של הנהג.
לוח שעונים דיגיטלי, תאורת אווירה בעלת 64 גוונים משתנים, הגה חדש עם לחצני Touch control והתממשקות לסמארטפונים כול אלה משדרגים ומוסיפים איכות ויוקרתיות ל C-Class.

בטוחה עוד יותר

מרצדס C Class היתה מאז ומעולם בין המכוניות הבטוחות ביותר בפלח רכבי המנהלים, אבל עתה היא בטוחה עוד יותר הודות לשלל מערכות בטיחות מתקדמות כמו: זיהוי הולכי רגל ובלימה אוטונומית מלאה.
ב-C-Class מוצעות מערכות הבטיחות והסיוע החדשות שמזוהות עם ה-S-Class החדשה, Mercedes Benz Intelligent Drive.

מכונית מנהלים שתמיד דמיינת

מרצדס C Class מציעה עיצוב יוקרתי וספורטיבי, תא נוסעים מעוצב ואיכותי, רמות אבזור גבוהות, מערכות סיוע ובטיחות חדשניות, וביצועים ונוחות ברמות הגבוהות ביותר. בין אם מסתכלים עליה מבחוץ או מתוך מושב הנהג,
מרצדס C Class היא מכונית המנהלים המושלמת.