מרצדס C Class

מרצדס C Class החדש, רכב המנהלים היוקרתי של מרצדס, עכשיו טוב יותר מאי פעם. הדור החדש של מרצדס C Class מציע יותר מהכל: יותר טכנולוגיה, יותר בטיחות, יותר אבזור ויוקרה ויותר דינמיות. עיצוב חדש, אגרסיבי ומלוטש, תא נוסעים משודרג ומאובזר, שפע של מערכות טכנולוגיות חדשות ומערכות הנעה ומתלים חדשות הופכים את מרצדס C Class החדש לרכב מנהלים שיתן לך כל מה שדמיינת, ועוד יותר מכך.

רמת אבזור בטיחות:
5
7
8
דרגות זיהום: 26101315
דינמי יותר

מרצדס C Class החדש דינמי עוד יותר מבעבר, ובאותה העת גם נוח ונעים יותר. המרכב של מרצדס C Class החדש קל וחזק יותר – המכונית כולה קלה בכמאה קילוגרם ביחס לדגם היוצא, וזאת הודות לשימוש נרחב באלומיניום – כ-48% מהמרכב עשוי אלומיניום. הודות לכך הביצועים במרצדס C-Class החדש טובים יותר, והוא גם שקט ונעים יותר לנהיגה וזאת מאחר וקשיחות המרכב הנובעת מהשימוש בחומרים מתקדמים תורמת להורדת רמות ה- (NVH (Noise, Vibration, Harshness. ליכולת הדינמית תורמים גם מנועים חדשים וחזקים מבעבר, וכן מערכת מתלי האוויר AIRMATIC – לראשונה בפלח בו הוא מתחרה של רכבי מנהלים. מערכת מתלי האוויר האופציונלית תאפשר בחירה מבין ארבעה מצבי נהיגה: Comfort, Eco, Sport או Sport Plus בנוסף לאפשרות כיוונון אינדיבידואלית של המתלים.

מאובזר ויוקרתי יותר

עיצוב הפנים של מרצדס C-Class החדש משדרג אותו לרמות גבוהות עוד יותר של עידון ופאר ביחס לעבר וזאת
מבלי לאבד מהמאפיינים הספורטיביים שלו.
הקונסולה המרכזית החדשה לחלוטין עם מסך 7 אינטש נפרד וגדול, מתאפיינת בעיצוב מתקדם וחומרים איכותיים
ומשדרת את תחושת התחכום המשוייכת בדרך כלל לסמארטפונים מתוחכמים. הפיקוד על מערכות הרכב נעשה
באמצעות ממשק משתמש חדש ומתוחכם – Touchpad יוקרתי ואינטואיטיבי לשימוש ששם את השליטה בקצות
אצבעותיו של הנהג.
חידוש נוסף ב-C-Class החדש תורם לאווירה הנעימה בתא הנוסעים – מערכת AIR-BALANCE
אופציונלית עם בישום ואפשרות בחירה מבין ארבעה ניחוחות, בדומה למערכת שהוצגה ב-S-Class החדשה.

בטוח עוד יותר

מרצדס C Class היה מאז ומעולם מבין הבטוחים בפלח רכבי המנהלים, אבל עתה הוא בטוח עוד יותר הודות לשלל מערכות בטיחות מתקדמות. מערכת חדשה שכזו היא מערכת התצוגה העילית HUD המציגה מידע חיוני מבלי לפגוע בשדה הראייה של הנהג.

מערכת זו מציגה בין השאר גם מידע שמגיע ממערכת הבטיחות המתקדמת DISTRONIC PLUS. ב-C-Class החדשה מוצעות מערכות הבטיחות והסיוע החדשות שהושקו ממש לאחרונה עם ה-S-Class החדשה, Mercedes Benz Intelligent Drive.

מערכות אלו מתבססות על המידע המגיע ממערכת חיישנים שמקיפה את הרכב, מצלמת 360 מעלות היקפית ושני משדרי רדאר שאוספים באופן רציף מידע מסביבת הרכב. במרצדס C Class החדשה מותקנות גם מערכת Blind Spot Assist לניטור שטחים מתים, והדור השלישי של מערכת COLLISION PREVENTION ASSIST להתרעה על סכנת התנגשות עם בלימת חירום עד 60% (ברמת גימור Vision).

רכב מנהלים שתמיד דמיינת

מרצדס C Class החדש מציע עיצוב יוקרתי וספורטיבי, תא נוסעים מעוצב ואיכותי, רמות אבזור גבוהות, מערכות
סיוע ובטיחות חדשניות, וביצועים ונוחות ברמות הגבוהות ביותר. בין אם מסתכלים עליו מבחוץ או מתוך מושב הנהג,
מרצדס C Class החדש הוא רכב מנהלים מושלם. היה שווה לחכות למרצדס C Class החדש,
עכשיו הוא כאן.