מרכב רודסטאר
הנעה אחורית
חישוקי סגסוגת
AMG SPEEDSHIFT MCT
2 מושבים
V8
 

עיצוב

העיצוב המוקפד של מרצדס AMG-GTs החדשה נועד לשבות מבטים ולבבות, ומבט אחד מספיק כדי לזהות שזוהי מכונית קצה ספורטיבית יוקרתית ורבת יכולות. המרכב המפוסל והפרופרוציות המושלמות מדגישים את היכולת הדינמית פורצת הגבולות ואת השילוב המושלם בין יוקרה לספורטיביות. מכסה המנוע המוארך מרמז על מפעל הכוח השוכן בתוכו והצללית הנמוכה והמרשימה מביאה לידי ביטוי את הספורטיביות של שלדת ההנעה האחורית. למרצדס AMG-GTs מאפייני עיצוב מתקדמים כמו כונסי אוויר בולטים, צמד סופיות מפלט טרפזיות וקשתות בתי גלגלים מעוצבות. דגם קצה ספורטיבי זה מצויד בגלגלי 20 אינץ' בסרן האחורי _19 בסרן הקדמי) ובבלמים עם קאליפרים בצבע אדום להדגשת היכולת הספורטיבית. מרצדס AMG-GTs מגלמת את העקרון העיצובי של טוהר חושני (Sensual Purity) המאפיין את כל דגמי מרצדס ומביאה אותו לשיא מרגש. תא הנוסעים מביא את עקרון העיצוב Aviation Design המיושם ברכבי הספורט של מרצדס לכדי שלמות. הקונסולה המרכזית המוגבהת והרחבה, חרכי המיזוג העגולים והמעוצבים, ההגה הספורטיבי בחיפוי עור NAPPA משולב עם DYNAMICA ולוח המחוונים המתוחכם נותנים תחושה של רכב מרוצים עוד לפני התנעת המנוע… תנוחת הישיבה הנמוכה ומושבי הספורט המעולים של AMG ממזגים את הנהג אל תוך הרכב והופכים אותו לחלק ממנו. שלל פריטי האבזור, העיצוב המרשים והחומרים האיכותיים מגלמים את האופי הדינמי והיוקרתי של מרצדס AMG-GTs גם בתוך תא הנוסעים.

עיצוב מרצדס AMG GTS

ביצועים

310מהירות מירבית
3.8שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
510כוחות סוס
ביצועים מרצדס AMG GTS

מרצדס AMG-GTs נועדה לספק ביצועים ברמה הגבוהה ביותר ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מנוע V8 בי-טורבו עם 510 כוחות סוס משודך לתיבת הילוכים ספורטיבית AMG SPEEDSHIFT 7G-DCT עם ארבעה מצבי נהיגה ובקרת זינוק, ומביא את ה-AMG-GTs למאה קמ"ש תוך 3.8 שניות בלבד ועד למהירות מרבית של 310 קמ"ש! חטיבת AMG אחראית לכל המכלולים במכונית הספורט הזו – למנוע שהורכב בעבודת-יד, לתיבת ההילוכים, למערכת המתלים האקטיבית AMG Ride Control בעלת שלושת מצבי הנהיגה ולהיגוי. שילדת ההנעה האחורית בעלת חלוקת המשקל המושלמת כוללת מתלי עצמות עצה כפולה (Double Wishbone) בכל ארבע הפינות, ויחד עם מרכז כובד נמוך, משקל עצמי מינימלי הודות לשימוש באלומיניום ובסיבי פחמן, ודיפרנציאל אחורי עם נעילה אלקטרונית ביחס משתנה, מרצדס AMG-GTs מביאה את הספורטיביות לרמה חדשה ומאפשרת ליהנות לביצועים של מכונית מסלול גם מחוץ למסלול המרוצים. אגב, אתם תחושו את הביצועים בכל חמשת החושים, כולל חוש השמיעה הודות למערכת פליטה AMG Performance exhaust system. .

נוחות

מכונית מרצדס AMG-GTs היא מכונית קצה בעלת יכולות דינמיות וביצועים של רכב מסלול, אבל זה לא אומר שהיא אינה נוחה או מפנקת. תא הנוסעים שופע אבזור נוחות כמו ריפודי עור יוקרתי, מחזיקי כוסות, גג זכוכית פנורמי, מערכת עזר לחנייה, מושבי נהג ונוסע חשמליים עם זכרונות, בלם-יד אלקטרוני ומערכת סראונד מתוצרת יצרן העילית Burmester®. זאת ועוד, כשתרצו ליהנות מנהיגה ספורטיבית, ה-AMG-GTs תהיה קשיחה ושוחרת מהירות, אך כשתעדיפו ליהנות מנסיעה רגועה יותר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור במצב נוחות מתוך שלושת המצבים במערכת AMG Ride Control המגיעה כסטנדרט וליהנות מפעולת מתלים רכה יותר ומנוחות נסיעה מפנקת.

טכנולוגיה

מרצדס AMG-GTs מהווה תצוגת תכלית טכנולוגית ליכולות של מרצדס ו-AMG וכוללת בתוכה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכל תחום ותחום, החל ביחידת ההנעה וכלה באבזור הבטיחותי ואבזור הנוחות. מנוע ה-V8 בי-טורבו ותיבת ההילוכים AMG SPEEDSHIFT 7G DCT בעלת המצמד הכפול מתמזגים לכדי יחידת הינע מתקדמת המספקת ביצועים עוצרי נשימה והשלדה שעשויה אלומיניום, מגנזיום ופולימרים מקנה ל-AMG-GTs חוסן מבני ללא תחרות. מערכות הבטיחות ובהן מערכת CPA להתרעה ומניעת תאונות במהירות נמוכה, מערכת בקרת יציבות עם בקרת החלקה, מערכת ATTENTION ASSIST לניטור עירנות הנהג מביאות את רמת הבטיחות לרמה הגבוהה ביותר, ומערכות כמו מערכת העזר לחנייה PARKTRONIC ומערכת השמע והתקשורת COMAND ONLINE בעלת מסך המגע בקוטר 8.4 אינץ' הופכות את החיים לקלים ונוחים יותר. וכן, אם לא ידעתם, ל-AMG-GTs יש גם כנף אחורית שמתרוממת אוטומטית במהירויות של מעל 120 קמ"ש.

מרצדס AMG-GTs - טכנולוגיית הרכב

מחיר

AMG GTs
מחיר מחירון 1,575,000
אגרת רישוי 4,731
מחיר כולל אגרת רישוי 1,579,731

הצעת מימון

AMG GTs
מחיר מחירון 1,575,000
מקדמה 393,750
תשלום בסוף תקופה 630,000
תשלום חודשי 19,069
תקופה (חודשים) 36
  • קבל הצעת מימון לדגם AMG GTs

  • חובה להזין שם פרטי
  • חובה להזין שם משפחה
  • חובה להזין טלפון
  • חובה לבחור דגם
  • חובה לבחור אולם תצוגה
  • ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות
  • השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

נתונים טכניים - AMG GTs מרצדס
להורדת ספר רכב
רמת האבזור הבטיחותי
קוד דגם תיאור דגם רמת בטיחות
593-1033 AMG GTs - AMG GTs 6
רמת בטיחות גבוהה
0
1
2
3
4
5
6
7
8
רמת בטיחות נמוכה
למפרט אבזור הבטיחות המלא
דרגת זיהום אוויר
דגם צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ* דרגת זיהום אוויר
AMG GTs
עירוני 15.5 בינעירוני 9.3 15
דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי **
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
*נתוני היצרן, עפ”י בדיקת מעבדה. תקן EC 2007/715
** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (זיהוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009
TOP