עיצוב

העיצוב המוקפד של מרצדס AMG-GT החדשה נועד לשבות מבטים ולבבות. מרכב מפוסל ופרופרוציות מושלמות מדגישים את היכולת הדינמית פורצת הגבולות ואת השילוב המושלם בין ספורטיביות ליוקרה. מכסה המנוע המוארך מרמז על מפעל הכוח השוכן בתוכו והצללית הנמוכה והמרשימה מביאה לידי ביטוי את הספורטיביות של שלדת ההנעה האחורית. מאפייני עיצוב מתקדמים כמו כונסי אוויר בולטים, צמד סופיות מפלט טרפזיות וקשתות בתי גלגלים מעוצבות רק מדגישים עוד יותר את הדרך בה מרצדס AMG-GT מגלמת את העקרון העיצובי של טוהר חושני (Sensual Purity) המאפיין את כל דגמי מרצדס.
תא הנוסעים מביא את עקרון העיצוב Aviation Design המיושם ברכבי הספורט של מרצדס לכדי שלמות. הקונסולה המרכזית המוגבהת והרחבה, חרכי המיזוג העגולים והמעוצבים, הגה ספורטיבי ולוח מחוונים מתוחכם נותנים לנהג תחושה של נהג מרוצים עוד לפני התנעת המנוע… מושבי ספורט מעולים ותנוחת הישיבה הנמוכה של ה-AMG ממזגים את הנהג אל תוך הרכב והופכים אותו לחלק ממנו. שלל פריטי האבזור, העיצוב המרשים והחומרים האיכותיים מגלמים את האופי הדינמי והיוקרתי של מרצדס AMG-GT גם בתוך תא הנוסעים.

עיצוב מרצדס AMG GT

ביצועים

304מהירות מירבית
4שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
462כוחות סוס
ביצועים מרצדס AMG GT

מרצדס AMG-GT נועדה לספק ביצועים ברמה הגבוהה ביותר ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. מנוע V8 בי-טורבו עם 462 או 510 כוחות סוס (בדגם AMG-GT S) משודך לתיבת הילוכים ספורטיבית AMG SPEEDSHIFT 7G-DCT ומביא את ה-AMG-GT למאה קמ"ש תוך ארבע שניות בלבד ועד למהירות מרבית של 304 קמ"ש! (3.8 שניות ו-310 קמ"ש בדגם GT S). חטיבת AMG אחראית לכל המכלולים במכונית ספורט זו – למנוע שהורכב בעבודת-יד, לתיבת ההילוכים, למערכת המתלים ולהיגוי.
שילדת ההנעה האחורית בעלת חלוקת משקל המושלמת כוללת מתלי עצמות עצה כפולה (Double Wishbone) בכל ארבע הפינות, ויחד עם מרכז כובד נמוך, משקל עצמי מינימלי הודות לשימוש באלומיניום ובסיבי פחמן, ודיפרנציאל אחורי ננעל אלקטרונית, מרצדס AMG-GT מביאה את הספורטיביות לרמה חדשה ומאפשרת ליהנות לביצועים של מכונית מסלול, גם מחוץ למסלול המרוצים

נוחות

מכונית מרצדס AMG-GT היא מכונית קצה בעלת יכולות דינמיות וביצועים של רכב מסלול, אבל זה לא אומר שהיא אינה נוחה או מפנקת. תא הנוסעים שופע אבזור נוחות כמו ריפודי עור יוקרתי, מחזיקי כוסות, גג זכוכית פנורמי, מערכת עזר לחנייה, מושבי נהג ונוסע חשמליים עם זכרונות, בלם-יד אלקטרוני ומערכת סראונד מתוצרת יצרן העילית Burmester®. זאת ועוד, כשתרצו ליהנות מנהיגה ספורטיבית, ה-AMG-GT תהיה קשיחה ושוחרת מהירות, אך כשתעדיפו ליהנות מנסיעה רגועה יותר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור במצב נוחות מתוך שלושת המצבים במערכת AMG Ride Control (אופציה בדגם GT סטנדרט בדגם GT-S) וליהנות מפעולת מתלים רכה יותר ומנוחות נסיעה מפנקת.

טכנולוגיה

מרצדס AMG-GT מהווה תצוגת תכלית טכנולוגית ליכולות של מרצדס ו-AMG וכוללת בתוכה את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בכל תחום ותחום, החל ביחידת ההנעה וכלה באבזור הבטיחותי ואבזור הנוחות.
מנוע ה-V8 בי-טורבו ותיבת ההילוכים AMG SPEEDSHIFT 7G DCT בעלת המצמד הכפול מתמזגים לכדי יחידת הינע מתקדמת המספקת ביצועים עוצרי נשימה והשלדה שעשויה אלומיניום, מגנזיום ופולימרים מקנה ל-AMG-GT חוסן מבני ללא תחרות. מערכות הבטיחות ובהן מערכת CPA להתרעה ומניעת תאונות במהירות נמוכה, מערכת בקרת יציבות עם בקרת החלקה, מערכת ATTENTION ASSIST לניטור עירנות הנהג מביאות את רמת הבטיחות לרמה הגבוהה ביותר, ומערכות כמו מערכת העזר לחנייה PARKTRONIC ומערכת השמע והתקשורת COMAND ONLINE בעלת מסך המגע בקוטר 8.4 אינץ' הופכות את החיים לקלים ונוחים יותר. וכן, אם לא ידעתם, ל-AMG-GT יש גם כנף אחורית שמתרוממת אוטומטית במהירויות של מעל 120 קמ"ש…

מחיר

AMG GT
מחיר מחירון 1,375,000
אגרת רישוי 4,731
מחיר כולל אגרת רישוי 1,379,731

הצעת מימון

AMG GT
מחיר מחירון 1,375,000
מקדמה 343,750
תשלום בסוף תקופה 550,000
תשלום חודשי 16,648
תקופה (חודשים) 36
  • קבל הצעת מימון לדגם AMG GT

  • חובה להזין שם פרטי
  • חובה להזין שם משפחה
  • חובה להזין טלפון
  • חובה לבחור דגם
  • חובה לבחור אולם תצוגה
  • ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם למדיניות הפרטיות
  • השדות המסומנים ב-* הם שדות חובה

נתונים טכניים - AMG GT מרצדס
להורדת ספר רכב
רמת האבזור הבטיחותי
קוד דגם תיאור דגם רמת בטיחות
593-454 AMG GT - AMG GT 6
רמת בטיחות גבוהה
0
1
2
3
4
5
6
7
8
רמת בטיחות נמוכה
למפרט אבזור הבטיחות המלא
דרגת זיהום אוויר
דגם צריכת דלק ממוצעת בליטרים ל-100 ק"מ* דרגת זיהום אוויר
AMG GT
עירוני 15.5 בינעירוני 9.3 15
דרגת זיהום אוויר מרכב מנועי **
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
*נתוני היצרן, עפ”י בדיקת מעבדה. תקן EC 2007/715
** הדרגה מחושבת לפי תקנות אוויר נקי (זיהוי נתוני זיהום אוויר מרכב מנועי בפרסומת), התשס"ט 2009
TOP