מרצדס בשבילך

חברי מועדון לקוחות מרצדס נהנים יותר

מגוון הטבות מפנקות

רכישה של אחד מדגמי מרצדס בנץ הופכת אתכם לחלק ממשפחת הלקוחות של מרצדס ישראל, ולקוחות מרצדס זכאים למגוון של הטבות מקוריות ומפנקות*, כאלו שיש להן ערך מוסף ושלא ניתן או שקשה להשיג אותן באופן עצמאי – בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. העולם של מרצדס הוא עולם של חוויות מסעירות, של מקומות ואירועים מעוררי השראה ושל איכות בכל תחומי החיים בהתאם למוטו The Best or Nothing. חברת מרצדס ישראל רואה חשיבות רבה ומקדישה מאמצים רבים בכדי להביא את העולם של מרצדס למשפחת לקוחותיה, כדי שתדעו שמרצדס שם בשבילכם, הרבה מעבר למכונית האיכותית שרכשתם.
מגוון ההטבות ללקוחות מרצדס משתנה ומתחדש מדי תקופה, אבל תמיד תמצאו בו הפתעות ואטרקציות שיקלעו לטעמכם. אתם מוזמנים ליהנות ממבחר ההטבות שהכנו עבורכם ומוצגות בהמשך – אל תשכחו להיות בקשר ולהתעדכן בהיצע ההטבות

תא צפייה בהיכל נוקיה

מדי שנה מזמינה מרצדס לקוחות לחויית ספורט מסעירה: צפייה במשחק יורוליג של מכבי תל אביב מתוך תא צפיה אקסקלוסיבי בהיכל נוקיה. תא הצפייה מתאים לעד כעשרים מוזמנים הנהנים מתצפית מעולה למגרש, מסכי פלזמה גדולים, בר משקאות וליווי צמוד של דיילי שירות

קורס נהיגה יוקרתי בגרמניה

במסגרת אירועי הנהיגה של מרצדס, מקיימת החברה קורסי נהיגה מסוגים שונים בגרמניה. קורסי הנהיגה – נהיגה בטוחה, נהיגה ספורטיבית, נהיגת שטח ועוד – מתקיימים במיקומים שונים בגרמניה, ובמסגרת חלק מהקורסים נכללים גם סיור באתרים של מרצדס ונהיגת מסלול על מכוניות כדוגמת SLS AMG.

טיולי שטח

מרצדס ישראל מוציאה מדי כמה שבועות טיולי שטח לבעלי רכבי SUV כמו מרצדס M-Class, מרצדס GL-Class ומרצדס GLK.
הטיולים נערכים בכל איזורי הארץ וכוללים הדרכת נהיגה והכרת הרכב ויכולותיו, ומובלים על ידי מדריך נהיגת שטח מוסמך ומנוסה.

הופעות מופעים

להופעות כמו איחוד להקת כוורת, ברברה סטרייסנד, אנריקו מסיאס או פול אנקה ועוד, מרצדס ישראל רוכשת כרטיסי במיקומים טובים ושמחה להזמינך ליהנות ממופעים חד פעמיים.

אירועי השקה

.כל דגם חדש של מרצדס שמגיע ארצה הוא חגיגה עבורנו, והדבר הכי טבעי הוא לחגוג עם המשפחה. לקוחות מרצדס מוזמנים במהלך השנה למגוון אירועי השקה הכוללים אירוח נדיב במיקומים מעניינים, אוכל טוב ותוכנית אומנותית מסעירה

Star Magazine

כלקוחות מרצדס תקבלו מדי כמה חודשים ישירות הביתה את Star Magazine, מגזין הלייף-סטייל של מרצדס ישראל שמזמין אתכם לעולם של מרצדס עם כל האיכות, היופי והעניין שבו.

Mercedes Star Online

בכל מכונית של מרצדס שנרכשה מכלמוביל ניתן להתקין לבחירת הלקוח את כפתור "הכוכב של מרצדס": לחיצה פשוטה על הכפתור פותחת בפניכם עולם שלם של שירותים ומידע החל בהכוונה אישית ליעד, דרך שירותי חניה והזמנת כרטיסים ועד לבירור מחירי מניות או מזג אויר. לחצו על הכוכב – הוא שם בשבילכם.