קריירה במרצדס

מרצדס ישראל מציעה משרות מאתגרות עם הכשרות מקצועיות ומסלולי קידום, למועמדים מוכשרים וחדורי מוטיבציה*. נציג מכירות מרצדס הוא תפקיד יוקרתי שיכול להוביל לתפקידים בכירים כמו מנהל לקוחות יוקרה, מנהל לקוחות יוקרה עסקי ומנהל אולם. נציגי המכירות של מרצדס מהווים את העתודה הניהולית של מרצדס ישראל, וחלק גדול ממנהלי אולמות התצוגה שלנו היו בעבר נציגי מכירות.

מסלול ההכשרה של נציג מכירות במרצדס כולל הדרכות והכשרות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים והמחמירים של חברת דיימלר העולמית. תפקיד נציג המכירות הוא תפקיד תובעני ומעניין, ועובדים במרצדס נדרשים גם לנסיעות לחו"ל עם לקוחות ולצורכי הכשרה במתקנים של מרצדס העולמית.

המועמדים לעבודה במרצדס כנציגי מכירות נדרשים לייצוגיות, יכולת עמידה בלחצים וניהול משא ומתן. תואר ראשון רלבנטי ונסיון בתחום הרכב מהווים יתרון ויעזרו לכם להתקבל לעבודה במרצדס.

מרצדס ישראל היא חלק מקבוצת כלמוביל – הקבוצה המובילה את ענף הרכב בישראל ומייצגת את מותגי מרצדס-בנץ, סמארט, יונדאי ומיצובישי. כדי להצטרף להצלחה של כלמוביל, אתם מוזמנים לבדוק את היצע משרות במרצדס, ואם אתם מוכנים לאתגר ורוצים להיות חלק מחברת מרצדס, להגיש מועמדות לאחד התפקידים המוצעים באגפי השיווק, המכירות, האספקה והשירות.