מרצדס GLC250 Coupe

החל מ- 455,000 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 5,420 ₪
קבל הצעת מימון
בנה את ה-GLC250 Coupe שלך
איזור סימולציית בניית רכב
בנה רכב
AMG Edition Plus
AMG Plus
סגור איזור סימולציית רכב
מרכב פנאי ושטח
4X4 הנעה
חישוקי סגסוגת
9G-TRONIC
5 מושבים
טורי 4 בוכנות
 

עיצוב

במרצדס GLC 250 Coupe תמצאו שילוב מוקפד של קווי העיצוב האל-זמניים של מכוניות הספורט-קופה של מרצדס יחד עם הקשיחות והשימושיות של רכבי הפנאי ממשפחת G. בחזית ה-GLC Coupe יש גריל כרום עם סמל הכוכב במרכזו, צללית הפרופיל האגרסיבית והדינמית שלו משדרת כוח וביצועים והחלק האחורי מאופיין בקו מותניים הגבוה ובקורה C המשתפלת בחדות לאחור ומקנה לו פרופורציות של מכונית ספורטיבית ומסעירה. הרושם הוויזואלי מועצם עם חישוקי 19 אינץ' גדולים יחד עם סופיות מפלט גלויות וקו חלונות בגימור כרום, ובגרסת AMG LINE המראה ספורטיבי עוד יותר עם גריל יהלומים, פגושים וחצאיות בגימור AMG, ומדרגות צד בגימור אלומיניום. תא הנוסעים המפנק והמעוצב של ה-GLC Coupe כולל בין השאר ריפודי ARTICO, גימור Brown Lime Wood ולוח מחוונים עם חיפוי ARTICO.

ביצועים

222מהירות מירבית
7.3שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש
211כוחות סוס

העיצוב הספורטיבי של מרצדס GLC 250 Coupe מבטיח שפע של יכולת דינמית וביצועים מרגשים, וגם מקיים. מנוע טורבו חזק עם 211 כוחות סוס ו-35.7 קג"מ של מומנט בין 1,200-4,000 סל"ד מבטיח כוח זמין ומשודך לתיבת 9G-TRONIC מתקדמת עם תשעה יחסי העברה. עם הנעה כפולה קבועה 4MATIC וחלוקת כוח של 45:55 בין הסרנים, חוויית הנהיגה מסעירה בכביש או בשטח, והביצועים מעולים עם תאוצה של 7.3 שניות בלבד למאה קמ"ש ומהירות מרבית גבוהה של 222 קמ"ש.

נוחות

מרצדס GLC 250 coupe מוצע עם חבילת אבזור עשירה הכוללת בין השאר חלון גג חשמלי, מושבי נהג ונוסע חשמליים עם זכרונות, הנעה ללא מפתח Keyless GO, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות מיזוג מאחור, פתיחה חשמלית לתא המטען, מערכת מולטימדיה עם מסך 7 אינץ' ודיבורית Bluetooth, צג מידע מרכזי 5.5 אינץ' בלוח השעונים ועוד ועוד. כדי להקל עליכם לא רק בנסיעה אלא גם בעת חניה, מרצדס GLC 250 Coupe מצויד גם במצלמת נסיעה לאחור עם פסי הכוונה (מצלמת 360 מעלות ברמת גימור AMG LINE) ובמערכת חניה אוטומטית במקביל PARKTRONIC.

טכנולוגיה

מרצדס GLC 250 coupe שופע במערכות טכנולוגיות מתקדמות בתחומי הנוחות והבטיחות. בתחום הבטיחות, ה-GLC 250 Coupe מצויד בין השאר במערכת PREVENTION ASSIST PLUS COLISION למניעת תאונות חזית, במערכות לניטור שטחים מתים (Blind Spot Assist) והתראה במעבר נתיב (Lane Keeping Assist) ובמערכת ATTENTION ASSIST לניטור עירנות הנהג. ברמת גימור AMG LINE, ה-GLC Coupe מצויד גם בבקרת שיוט אוטונומית DISTRONIC PLUS.

מפרט

כללי AMG Edition Plus AMG Plus
ריפוד ARTICO ARTICO
עיצוב חיצוני AMG Edition Plus AMG Plus
חישוקי סגסוגת 19" 19"
חלון גג חשמלי (Sunroof)
גג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית
גג בד נפתח
מראות צד חשמליות ומחוממות עם מאותתים אינטגרליים
תאורת יום קדמית בטכנולוגיית LED
סופיות מפלט גלויות
מדרגות צד בגימור אלומיניום
חבילת כרום חיצונית
צבע מטאלי בעל שכבה ייחודית למניעת שריטות
חלונות אחוריים כהים
תאורה אחורית בטכולוגיית LED
עיצוב פנים AMG Edition Plus AMG Plus
גימור פנימי Brown lime wood Brown lime wood
סוג מושבים Comfort Comfort
גימור מושבים (עור ARTICO,עור מלא, עור nappa) ARTICO ARTICO
ספי דלתות קדמיות בכיתוב "Mercedes Benz"
(solar, polar, neutral)בעלת 3 גוונים (תאורת אווירה פנימית) Ambient lightning
ספי דלתות קדמיות מוארים בכיתוב "Mercedes Benz"
תאורת כניסה ויציאה במראות החיצוניות
הגה בחיפוי עור nappa (מספר זרועות) 3 זרועות 3 זרועות