תיאום פגישה
  • עיצוב
  • ביצועים
  • נוחות
  • טכנולוגיה
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון

רמת אבזור בטיחותי

7

דרגת זיהום:

15

לפרטים: www.mercedes-benz.co.il

החל מ- 1,435,000 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 20,166 ₪
בנה את ה S63 שלך
הזמן קטלוג
בנה רכב
פנים
חוץ
AMG short
+ AMG short
+ AMG long
צבע חיצוני
חישוקים
צבע פנימי
גימור פנימי
(799)Diamond White Bright Metalic
(799)Diamond White Bright Metalic
(040)Black
(040)Black
(890)Cavansite Blue Metalic
(890)Cavansite Blue Metalic
(988)Diamond Silver Metalic
(988)Diamond Silver Metalic
(998)anthracite blue metalic
(998)anthracite blue metalic
(775)Iridium Silver Metalic
(775)Iridium Silver Metalic
(197)Obsidian Black Metalic
(197)Obsidian Black Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(183)Magnetite Black Metallic
(183)Magnetite Black Metallic
(474)Peridot Brown Metalic
(474)Peridot Brown Metalic
(897)Ruby Black Metalic
(897)Ruby Black Metalic
753
753
647
647
788
788
648
648
(808)CRYSTAL-SHELL-GREY-NAPPA
(808)CRYSTAL-SHELL-GREY-NAPPA
(NAPPA-BLACK(801
(NAPPA-BLACK(801
(814)NUTTBROWN-BLACK-NAPPA
(814)NUTTBROWN-BLACK-NAPPA
(805)SILK-BEIGE-ESPRESSO-BROWN-NAPPA
(805)SILK-BEIGE-ESPRESSO-BROWN-NAPPA
(729)Black Poplar Wood
(729)Black Poplar Wood
(burr walnut wood trim (731
(burr walnut wood trim (731
(brown eucalyptus wood (734
(brown eucalyptus wood (734
(carbon fibre(H10
(carbon fibre(H10
(designo metallised ash wood (H06
(designo metallised ash wood (H06
(727)Sunburst Brown Myrtle Wood
(727)Sunburst Brown Myrtle Wood

מרצדס S63

טורבו כפול V8

7G-TRONIC

5 מושבים

חישוקי סגסוגת

מרכב סדאן

הנעה אחורית

עיצוב

מרצדס S63 החדשה היא גרסת הביצועים של מרצדס S-Class החדשה והעיצוב שלה יוקרתי ומתוחכם ובאותה העת אגרסיבי וספורטיבי. זוהי ה-S-Class החרטום מלא אופי עם גריל כרום גדול וסמל מרצדס עומד, יחידות התאורה מתוחכמות וכונסי האוויר מרשימים. סרחי העודף הקצרים יחסית, חישוקי 19 אינטש, הגג המשתפל ומכסה תא המנוע הגדול מקנים ל-S63 פרופיל כוחני ודינמי. הספורטיביות והיוקרה ניכרים גם מאחור עם פנסי LED, יציאות מפלט גלויות בגימור כרום וסף מטען בגימור מתכתי. תא הנוסעים המרווח שופע עור איכותי וגימור עץ עם תאורת אווירה פנימית בשבעה גוונים התורמת לאווירה האקסקלוסיבית.

585

כוחות
סוס

4.4

שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש

250

קמ"ש מהירות
מוגבלת אלקטרונית

ביצועים

מרצדס S63 AMG מציעה ביצועים מדהימים למכונית פאר הודות למנוע V8 טווין-טורבו בנפח 5.5 ליטרים עם 585 כוחות סוס ומומנט של 91.7 קג"מ בין 2,250-3,750 סל"ד. המנוע משודך לתיבת AMG SPEEDSHIFT MCT בעלת שבעה יחסי העברה ויחד מתקבלים ביצועים הלקוחים מעולם מכוניות הספורט עם 4.4 שניות למאה קמ"ש ומהירות מירבית של 250 קמ"ש מוגבלים אלקטרונית. למרות גודלה, מרצדס S63 AMG מספקת חוויית נהיגה ספורטיבית ומרגשת עם מערכת מתלי אוויר AIRMATIC, מערכת היגוי ישיר DIRECT STEER, צמיגים רחבים בחתך נמוך ומנופים להעברת הילוכים בצידי ההגה. אתם לא תאמינו שמכונית פאר יכולה לספק כאלו ביצועים וחוויית נהיגה.

נוחות

מרצדס S63 AMG היא אמנם גרסה ספורטיבית ל-S-Class, אבל היא עדיין מכונית הפאר הטובה בעולם והיא תוכננה בכדי לספק את רמות הנוחות הגבוהות ביותר. חבילת האבזור של מרצדס S63 AMG כוללת שפע של אלמנטים חדשניים ואקסקלוסיביים כמו בקרת אקלים מפוצלת עם שלושה מצבי פיזור אוויר, מערכת עזר לחניה PARKTRONIC עם פונקציית Park Assist לחניה אוטומטית במקביל או בניצב, מושבים קדמיים חשמליים עם אוורור וחימום, מערכת מתלי אוויר AIRMATIC, מערכת שמע עם ראוטר WI-FI מובנה*, מסך 12.3 אינטש, דיבורית בלותוט', ממשק מדיה MI, מערכת סראונד מתוצרת יצרן העילית Burmester® וממשק הפעלה קולית LINGUATRONIC ועוד ועוד. על מנת לתרום לתחושת הפרטיות בתא הנוסעים הותקנו ב-S500 וילונות חשמליים מאחור ושמשות כהות מחוסמות ומבודדות קרינת UV. תא הנוסעים של מרצדס S63 AMG החדשה תוכנן על מנת ליושביו תחושה של Well Being באמצעות שילוב של עיצוב מתקדם, הנדסת אנוש וחומרים איכותיים, והוא עושה זאת בצורה מעוררת הערכה, גם כאשר המנוע האדיר מנוצל במלואו וה-S63 AMG מפגינה את הביצועים שלה.

 

 

טכנולוגיה

מרצדס S63 היא המרצדס המתוחכמת ביותר מאז ומעולם וכוללת בתוכה שפע חסר תקדים של מערכות טכנולוגיות מתקדמות. הודות ליישום עקרונות ה-Intelligent Drive של מרצדס, ה-S63 AMG היא המכונית ה"חכמה" ביותר שיש כיום. מערכת חיישני רדאר ומצלמות היקפיות אוספת מידע מסביבת ה-S63 ומשדרת אותה למערכות שונות כמו מערכת ה-DISTRONIC PLUS, מערכת לשמירת נתיב הנסיעה, מערכת לניטור שטחים מתים או מערכת הבטיחות PRE-SAFE. מרצדס S63 מנטרת לא רק הרכב וסביבתו, אלא גם את עירנות הנהג באמצעות מערכת ATTENTION ASSIST. ה-S63 מציעה את מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר ורמת הבטיחות האקטיבית והפסיבית שלה היא הגבוהה ביותר שיש כיום. החדשנות הטכנולוגית שלה מתבטאת גם באביזרי הנוחות המקוריים כמו מערכת בקרת האקלים או תאורת האווירה הייחודית, ואפילו בנורות בהן משתמשים בה – זוהי המכונית הראשונה בעולם שכל הנורות בה, בחוץ ובפנים, הן נורות LED.

 

למרות היותה מכונית ספורטיבית, גם במרצדס S63 AMG הנהיגה בפקק תנועה או באוטוסטרדה ארוכה אינה מטלה מהנה, ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מרצדס S63 מציגה צעד גדול ומשמעותי בדרך לנהיגה אוטונומית וחפה מתאונות (Autonomous Driving). מערכת DISTRONIC PLUS עם פונקציית Steering Assist למשל מתפקדת לא רק כבקרת שיוט אקטיבית בנהיגה מהירה או בפקקים, אלא יודעת גם לשמור על הרכב באמצע נתיב הנסיעה באמצעות פקודות היגוי. מערכת זו ומערכות נוספות מתוות את הדרך לעתיד הקרוב בו יותר ויותר ממטלות הנהיגה ימולאו על ידי המכונית שתבצע אותן בדרך יעילה ובטוחה יותר.


קבל הצעת מימון לדגם S63

בקשה להצעת מימון

השוואת דגמי מרצדס

המרצדס שלי

S63
סגור

מרצדס עד הבית

אולם תצוגה

תיאום פגישה

תיאום פגישה

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

מערכת מתלים אקטיבית (Magic body control)
משלבת את היתרונות של מערכת המתלים האקטיבית Active Body Control -ABC יחד עם הפונקציה החדשנית ROAD SURFACE SCAN- מצלמת סטריאו שסורקת את הדרך קדימה וממפה את פני הכביש ומצבו.המערכת מסוגלת לזהות את פני הכביש עוד לפני שנוהגים עליו וכך לאפשר למתלים להתאים את עצמם לתנאי הדרך לנסיעה בטוחה וחלקה.  
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לחנייה - PARKTRONIC עם מערכת חניה אקטיבית במקביל ובניצב Park Assist
מערכת חיישני חניה מלפנים ומאחור עם עזר אקטיבי לחניה, מוצאת מקומות חנייה מתאימים ומתמרנת את הרכב לתוך חללים הממוקמים באופן אוטומטי ובמדויק. הנהג נדרש רק להפעלת דוושות ההאצה ובלימה.
למילון המונחים המלא
מצלמת חניה היקפית 360
מהווה חלק מחבילת החנייה, מצלמת 360 מספקת לך תמיכה חזותית בעת חניה ותמרון וגם במצבים של ראות מוגבלת בזמן נהיגה בכביש. המערכת מאפשרת ראות של כל ארבעת הצדדים של הרכב ולכן מאפשרת את נראות כל הסיבוב, כולל מבט ממעוף ציפור – מבט מלמעלה למטה של הרכב שלך וסביבתו הקרובה.  
למילון המונחים המלא
Head UP Display
מידע מפתח עבור הנהג המופיע על שמשת הרכב, המאפשר לנהג לראות במבט חטוף ללא הסרת העיניים מהכביש, תצוגת המידע ברזולוציה גבוהה ובצבע, תצוגה של מידע כגון: מהירות, הגבלת מהירות או הגדרות עבור בקרת שיוט או DISTRONIC PLUS, את גובה התצוגה, התוכן והבהירות ניתן לשנות ולהתאים באופן אישי.
למילון המונחים המלא
ECO - start/stop
מערכת המפחיתה את צריכת הדלק וזיהום האוויר, המערכת מדוממת מנוע בפקקים, בעצירה ולאחר הורדת הרגל מהבלם (תחילת נסיעה) המערכת מפעילה מחדש את המנוע בעת עזיבת דוושת הבלם, מהר וביעילות והרכב ממשיך בנסיעה, וכך חוסך בזיהום אוויר ובאנרגיה (דלק). USP למרצדס: תיבת ההילוכים 7G Tronic PLUS מפותחת בבית ועל כן ההילוך לתחילת הנסיעה כבר משולב בעת מנוע דומם ומאפשר תחילת נסיעה חלקה ומהירה יותר.
למילון המונחים המלא
Keyless Go - הנעה ופתיחת דלתות ללא מפתח
מאפשר לנהג לפתוח את הרכב ולהתניע את המנוע ללא שימוש במפתח
למילון המונחים המלא
פתיחת תא מטען "Hands free"
המערכת החדשנית מאפשרת פתיחה וסגירה אוטומטית של תא המטען באמצעות הזזת הרגל מתחת לפגוש האחורי.
למילון המונחים המלא
מערכת PRE-SAFE: מערכת חכמה לזיהוי מוקדם של מצבי חירום
מערכת בטיחות המכינה לתאונה, כאשר המערכת מזהה סיכון לתאונה, המערכת מכינה את הנוסעים לתאונה לפני התרחשותה, מהדקת חגורות, מיישרת את כיסא הנוסע, סוגרת חלונות, מדליקה אורות פנים וזאת על מנת להפחית את הפגיעה בנוסעי הרכב.
למילון המונחים המלא
Blind spot assist
מערכת התראה ל"שטח מת" , באמצעות חיישנים המערכת מזהה אם ישנו רכב בשטח המת מימין או משמאל ובאמצעות התרעה חזותית של משולש אדום על המראות הצדיות תתריע בפנינו להיזהר, כאשר נפעיל את האיתות לאותו צד של הרכב תהיה גם התראה בצפצוף.
למילון המונחים המלא
Lane keeping assist
מערכת שמירת נתיב המזהירה את הנהג באמצעות רטט בהגה אם הרכב סוטה מהנתיב
למילון המונחים המלא
DISTRONIC PLUS with Steer Assist בקרת שיוט אוטונומית
בקרת שיוט אוטונומית, המערכת יודעת לשמור על מהירות קבועה ומרחק קבוע מהרכב שמלפנים בין 0-200 קמ"ש. בדגמים הקיימים או ב NGCC המערכת יודעת לבלום אוטומטית עד 60% מעוצמת הבלם. כמו כן למערכת בדגמים החדשים (C , E , S) ישנה פונקציית BAS PLUS ב CPA שבולם אוטונומית ב 100%
למילון המונחים המלא
PRE-SAFE PLUS
שדרוג למערכת ה PRE SAFE המערכת מכינה את הרכב בצורה אופטימלית לסכנה גם במקרה של סכנה מאחור, תתריע לרכב שיתקרב מאחור ע"י הפעלת אורות הבלם (הבהוב) ונעילת הגלגלים.
למילון המונחים המלא
PRE-SAFE brake
במידה והמערכת מזהה סיכוי לתאונה, המערכת יודעת לבלום אוטונומית את הרכב עד לעצירה מוחלטת, המערכת מזהה גם הולכי רגל.
למילון המונחים המלא
בלמים אדפטיביים עם פונקציית HOLD ו-Hill Start Assist
מערכת עזר לעלייה /ירידה בשיפוע ,המערכת מונעת מהמכונית להתגלגל בעת במורד או במעלה השיפוע, 5 שניות לאחר עזיבת הבלם.
למילון המונחים המלא
אורות בלימה אדפטיביים (מהבהבים)
מערכת אדפטיבית המאפשרת התאמת האורות הגבוהים למצב בכביש, במידה ומגיע רכב מלפנים התאורה נחלשת וכאשר אין רכב מלפנים היא מוגברת שוב.
למילון המונחים המלא
מערכת תאורה חכמה ILS -פנסי Full LED עם טווח תאורה דינאמי, תאורת פניה ושטיפת פנסים
מערכת תאורה חכמה Intelligent Light System המערכת עובדת בכמה סוגי יחידות תאורה בשילוב פנסי BI-XENON או LED. למערכת מספר רכיבים ויכולות: תאורה דינמית המאפשרת לפנסי הרכב לזוז בתאם לתזוזת ההגה מצב ערפל התאמת תרחיש התאורה, גובה ועוצמה בהתאם למספר תרחישים קיימים (כביש מהיר, עיקולים ועוד). מניעת סינוור באור גבוה כתלות בדגם
למילון המונחים המלא
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP עם בקרת החלקה Anti Skid Regulation)ASRׂ)
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגלים כתוצאה מתנאי כביש קשים (למשל: כביש חלק בפניות מהירות וחדות). המערכת מתקנת את אובדן האחיזה ע"י בלימה של הגלגל הנגדי ומסייעת בשמירה על שליטה ברכב על משטחים בעלי אחיזה לא אחידה.
למילון המונחים המלא
מערכת ABS - Anti-lock Brake System למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה
מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום, המערכת מאפשרת לקצר את מרחק הבלימה, מונעת החלקה ומאפשרת לבצע תמרונים להתחמקות ממכשול גם במשטחים בעלי אחיזה לא אחידה. המערכת מאפשרת בלימת חירום מבוקרת בצורה בטוחה ואפקטיבית יותר.
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לבלימה BAS - Brake Assist
מערכת זו מפרשת מהירות מסוימת שבה דוושת הבלם מופעלת ומייצרת בלימה מרבית לחיזוק ההשפעה תוך חלקיקי שנייה לצמצום מרחקי הבלימה באופן משמעותי.
למילון המונחים המלא
מערכת CPA להתראה על סכנת התנגשות
מערכת עזר למניעת התנגשות ואי שמירת מרחק. המערכת מופעלת באמצעות רדאר שבודק מעל 9 קמ"ש כמה זמן ייקח לצמצם את המרחק מהרכב שלפנים.המערכת מתריעה בשני תרחישים: במידה ואין מספיק מרחק מהרכב שלפנים וישנה סכנת התנגשות. משולש אזהרה יידלק בלוח המכוונים בעת אי שמירת מרחק. בדגמי ה C CLASS החדשה המערכת יודעת לראשונה גם לבלום באופן עצמאי בעוצמת בלימה של %60
למילון המונחים המלא
מערכת ATTENTION ASSIST להתראה על עייפות הנהג
מערכת הבוחנת את ערנות הנהג. בעת עליית הנהג לרכב נבנה פרופיל לנהג ולסגנון הנהיגה שלו במידה והנהג חורג מהתנהלותו הרגילה והמערכת מזהה שהוא אינו ערני היא מתריעה על הצג באמצעות סמל כוס הקפה במידת הצורך גם באמצעות צפצוף. המערכת מתחשבת ב 94 פרמטרים שונים לפיהם נבחנת הנהיגה ורמת הערנות (כגון: תזוזות הגה, פתיחת חלונות ועוד). בדור החדש של המערכת ניתן לכייל גם את רמת הרגישות שלה.
למילון המונחים המלא