תיאום פגישה
  • עיצוב
  • ביצועים
  • נוחות
  • טכנולוגיה
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון

רמת אבזור בטיחותי

5

דרגת זיהום:

15

לפרטים: www.mercedes-benz.co.il

החל מ- 454,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 6,393 ₪
בנה את ה GLA45 שלך
הזמן קטלוג
בנה רכב
פנים
חוץ
AMG
+ AMG
צבע חיצוני
חישוקים
צבע פנימי
גימור פנימי
(cirrus white (650
(cirrus white (650
(cosmos black Metallic(191
(cosmos black Metallic(191
(orient brown Metallic(990
(orient brown Metallic(990
(589)Jupiter Red
(589)Jupiter Red
(787)Mountain Grey Metallic
(787)Mountain Grey Metallic
(designo mountain grey MAGNO (662
(designo mountain grey MAGNO (662
(696)Night Black
(696)Night Black
(592)Northern Light Violet Metalic
(592)Northern Light Violet Metalic
(761)Polar Silver Metallic
(761)Polar Silver Metallic
(162)South Sea Blue Metallic
(162)South Sea Blue Metallic
(651)ARTICO man / black DINAMICA microfibre
(651)ARTICO man / black DINAMICA microfibre
(light aluminium trim with longitudinal grain (H79
(light aluminium trim with longitudinal grain (H79

מרצדס GLA45

טורבו R4

תיבת הילוכים 7G-DCT

5 מושבים

חישוקי סגסוגת

מרכב פנאי-שטח

הנעה 4x4

עיצוב

מרצדס GLA45 AMG שהוא הדגם הספורטיבי ביותר במשפחת דגמי מרצדס GLA, לוקח את עיצוב רכב הפנאי האורבני והיוקרתי של סדרת GLA והופך אותו לספורטיבי ומוקצן יותר. המרכב המפוסל והאווירודינמי עם מקדם גרר של cd=0.29 מקנה ל-GLA45 AMG יציבה אתלטית ומרשימה, ויחד עם חישוקי 19 אינץ' גדולים, גריל שתי צלעות מוכסף וסופיות מפלט גלויות, הרושם הדינמי מושלם. תא הנוסעים איכותי ומפנק במיוחד עם ריפודי עור Artico/Dynamica וחבילת תאורה פנימית, והספורטיביות מופגנת עם מושבי ספורט תומכים, דוושות אלומיניום מחוררות, גימור אלומיניום ורקע דגל שחמט בלוח המחוונים.

360

כוחות
סוס

4.8

שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש

250

קמ"ש מהירות
מוגבלת אלקטרונית

ביצועים

מרצדס GLA-45 AMG אולי נראה יוקרתי ומיושב, אבל מתחת לעור זהו רכב ספורטיבי למהדרין עם יכולות דינמיות נדירות וחוויית נהיגה בלתי נשכחת. על ההנעה מופקד מנוע AMG , בנזין ארבעה צילינדרים עם 360 כוחות סוס – מנוע הארבעה צילינדרים החזק בעולם בייצור סדרתי שגם זכה בתואר מנוע השנה בעולם. לצד ההספק הגבוה הוא מציע גם גמישות וזמינות כוח מעולות עם מומנט מרבי של 45.9 קג"מ בין 2,250-5,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבת AMG SPEEDSHIFT DCT7 כפולת מצמדים, ויחד הם מביאים את ה-GLA45 AMG למאה קמ"ש תוך 4.8 שניות בלבד ועד ל-250 קמ"ש מרביים מוגבלים אלקטרונית. הוסיפו לנתונים הללו את מערכת ההנעה הכפולה 4MATIC, בלמי דיסק מאווררים מלפנים ומאחור וצמיגים רחבים בחתך 45, ול-GLA45 AMG יש את כל הכלים להפוך כל נסיעה לחווייה מסעירת חושים.

נוחות

מרצדס GLA45 AMG מאובזר בנדיבות עם שפע של פריטי נוחות מפנקים. חישוקי סגסוגת 19 אינטש, ריפודי עור Artico/Dynamica, חבילת תאורה פנימית וגג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית הם רק חלק מסטנדרט האבזור הגבוה. בקרת שיוט, הגה רב-תפקודי לשליטה במערכות הרכב, חיישני אור וגשם, פנסי Bi-Xenon, פתיחה חשמלית לתא המטען, בלם יד חשמלי, מושב נהג חשמלי עם זכרונות ומערכת בקרת אקלים דו-אזורית מהווים גם הם חלק מחבילת האבזור. לצג המידע המרכזי בלוח השעונים מצטרפת מערכת שמע עם מסך 5.8 אינץ' גדול וחוגת שליטה מרכזית הכוללת גם דיבורית בלותוט' ואפשרות להזרמת מוסיקה (למכשירים תומכים).

טכנולוגיה

מרצדס GLA45 AMG מצויד בשלל מערכות טכנולוגיות חדשניות כמו מערכת השמע המתוחכמת ומערכת ה-Eco Start/Stop לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים. חלק גדול מהמערכות הטכנולוגיות ב- GLA45 AMG הן מערכות בטיחותיות כמו מצלמת רוורס עם פסי הכונה, מערכת Collision Prevention Assist להתרעה ומניעת תאונות או מערכת ATTNENTION ASSIST המנטרת את עירנות הנהג ומתריעה כאשר יש צורך בעצירה להתרעננות. בנוסף, GLA45 AMG מצויד גם בתצוגת שטח ייחודית במסך המרכזי בעת נהיגה בשטח.


קבל הצעת מימון לדגם GLA45

בקשה להצעת מימון

השוואת דגמי מרצדס

המרצדס שלי

GLA45
סגור

מרצדס עד הבית

אולם תצוגה

תיאום פגישה

תיאום פגישה

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

ECO - start/stop
מערכת המפחיתה את צריכת הדלק וזיהום האוויר, המערכת מדוממת מנוע בפקקים, בעצירה ולאחר הורדת הרגל מהבלם (תחילת נסיעה) המערכת מפעילה מחדש את המנוע בעת עזיבת דוושת הבלם, מהר וביעילות והרכב ממשיך בנסיעה, וכך חוסך בזיהום אוויר ובאנרגיה (דלק). USP למרצדס: תיבת ההילוכים 7G Tronic PLUS מפותחת בבית ועל כן ההילוך לתחילת הנסיעה כבר משולב בעת מנוע דומם ומאפשר תחילת נסיעה חלקה ומהירה יותר.
למילון המונחים המלא
בלמים אדפטיביים עם פונקציית HOLD ו-Hill Start Assist
מערכת עזר לעלייה /ירידה בשיפוע ,המערכת מונעת מהמכונית להתגלגל בעת במורד או במעלה השיפוע, 5 שניות לאחר עזיבת הבלם.
למילון המונחים המלא
אורות בלימה אדפטיביים (מהבהבים)
מערכת אדפטיבית המאפשרת התאמת האורות הגבוהים למצב בכביש, במידה ומגיע רכב מלפנים התאורה נחלשת וכאשר אין רכב מלפנים היא מוגברת שוב.
למילון המונחים המלא
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP עם בקרת החלקה Anti Skid Regulation)ASRׂ)
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגלים כתוצאה מתנאי כביש קשים (למשל: כביש חלק בפניות מהירות וחדות). המערכת מתקנת את אובדן האחיזה ע"י בלימה של הגלגל הנגדי ומסייעת בשמירה על שליטה ברכב על משטחים בעלי אחיזה לא אחידה.
למילון המונחים המלא
מערכת ABS - Anti-lock Brake System למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה
מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום, המערכת מאפשרת לקצר את מרחק הבלימה, מונעת החלקה ומאפשרת לבצע תמרונים להתחמקות ממכשול גם במשטחים בעלי אחיזה לא אחידה. המערכת מאפשרת בלימת חירום מבוקרת בצורה בטוחה ואפקטיבית יותר.
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לבלימה BAS - Brake Assist
מערכת זו מפרשת מהירות מסוימת שבה דוושת הבלם מופעלת ומייצרת בלימה מרבית לחיזוק ההשפעה תוך חלקיקי שנייה לצמצום מרחקי הבלימה באופן משמעותי.
למילון המונחים המלא
מערכת CPA להתראה על סכנת התנגשות
מערכת עזר למניעת התנגשות ואי שמירת מרחק. המערכת מופעלת באמצעות רדאר שבודק מעל 9 קמ"ש כמה זמן ייקח לצמצם את המרחק מהרכב שלפנים.המערכת מתריעה בשני תרחישים: במידה ואין מספיק מרחק מהרכב שלפנים וישנה סכנת התנגשות. משולש אזהרה יידלק בלוח המכוונים בעת אי שמירת מרחק. בדגמי ה C CLASS החדשה המערכת יודעת לראשונה גם לבלום באופן עצמאי בעוצמת בלימה של %60
למילון המונחים המלא
מערכת ATTENTION ASSIST להתראה על עייפות הנהג
מערכת הבוחנת את ערנות הנהג. בעת עליית הנהג לרכב נבנה פרופיל לנהג ולסגנון הנהיגה שלו במידה והנהג חורג מהתנהלותו הרגילה והמערכת מזהה שהוא אינו ערני היא מתריעה על הצג באמצעות סמל כוס הקפה במידת הצורך גם באמצעות צפצוף. המערכת מתחשבת ב 94 פרמטרים שונים לפיהם נבחנת הנהיגה ורמת הערנות (כגון: תזוזות הגה, פתיחת חלונות ועוד). בדור החדש של המערכת ניתן לכייל גם את רמת הרגישות שלה.
למילון המונחים המלא