תיאום פגישה
  • עיצוב
  • ביצועים
  • נוחות
  • טכנולוגיה
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

רמת אבזור בטיחותי

4

דרגת זיהום:

10

לפרטים: www.mercedes-benz.co.il

החל מ- 254,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 3,182 ₪
בנה את ה GLA200 שלך
הזמן קטלוג
בנה רכב
פנים
חוץ
Style
+ Style
+ Urban
צבע חיצוני
חישוקים
צבע פנימי
גימור פנימי
(cosmos black Metallic(191
(cosmos black Metallic(191
(orient brown Metallic(990
(orient brown Metallic(990
(589)Jupiter Red
(589)Jupiter Red
(787)Mountain Grey Metallic
(787)Mountain Grey Metallic
(696)Night Black
(696)Night Black
(592)Northern Light Violet Metalic
(592)Northern Light Violet Metalic
(761)Polar Silver Metallic
(761)Polar Silver Metallic
(162)South Sea Blue Metallic
(162)South Sea Blue Metallic
(cirrus white (650
(cirrus white (650
(designo mountain grey MAGNO (662
(designo mountain grey MAGNO (662
(111)Black Artico
(111)Black Artico
(118)Crystal Grey Artico
(118)Crystal Grey Artico
(105)Sahara Beige Artico
(105)Sahara Beige Artico
(Carbon - fibre structure trim (H74
(Carbon - fibre structure trim (H74
(Brown-Poplar-Wood (H19
(Brown-Poplar-Wood (H19
(Brown Burr Walnut (H14
(Brown Burr Walnut (H14
(anthracite wave - look trim (H51
(anthracite wave - look trim (H51
(silver wave - look trim (H50
(silver wave - look trim (H50

מרצדס GLA200

טורבו R4

תיבת הילוכים 7G-DCT

5 מושבים

חישוקי סגסוגת

מרכב פנאי-שטח

הנעה קדמית

עיצוב

מרצדס GLA200 החדש מציג גישה מתקדמת וחדשנית לעיצוב רכב פנאי אורבני ויוקרתי. העיצוב המתוחכם מביא לידי ביטוי את שלושת הערכים של מרצדס-בנץ – מסורת, רגש וקידמה – לקווי המרכב המלוטשים וליציבה האתלטית של ה-GLA. זהו רכב פנאי שאינו נראה כמו אף רכב פנאי אחר, הוא הרבה יותר ספורטיבי, ועם מקדם גרר של cd=0.29 זהו אחד מרכבי הפנאי האווירודינמיים ביותר. 

חישוקי 17 אינטש גדולים (18 אינטש ברמת גימור Urban), גריל מוכסף וקשתות גג מוסיפים לרושם החיצוני, שברמת גימור Urban מועצם עוד יותר הודות לסופיות מפלט גלויות וחלונות אחוריים מוכהים. מרצדס GLA קומפקטי במידותיו החיצוניות, אבל תא הנוסעים שלו מרווח ושימושי, ועם 421-836 ליטרים יש בתא המטען שפע של מקום. 

תא הנוסעים איכותי ומפנק במיוחד עם ריפודי עור Artico ומושבי Comfort. גימור פנימי במראה Carbon ולוח מחוונים עם רקע דגל שחמט מוסיפים לתחושה היוקרתית והספורטיבית, גג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית הופך את תא הנוסעים לאוורירי ומואר. סביבת הנהג מתאפיינת בנוחות מקסימלית והנדסת אנוש ברמות הגבוהות ביותר, וחוויית הנסיעה שמיימית הודות לרמות NVH נמוכות במיוחד ולמערכת שמע מתקדמת עם ממשק הפעלה אינטואיטיבי. עוד לפני שיוצאים לדרך, עם מרצדס GLA החדש כל נסיעה היא הרפתקה.

 

156

כוחות
סוס

8.8

שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש

215

קמ"ש מהירות
מכנית

ביצועים

מכונית מרצדס GLA-200 מצוידת במנוע 4 צילינדרים עם מגדש טורבו שמפיק 156 כוחות סוס ב-5,300 סל"ד ומומנט מרבי של 25.5 קג"מ כבר ב-1,250 סל"ד נמוכים ועד 4,000 סל"ד, כך שלרשות הנהג יש תמיד כוח זמין. על העברת הכוח אחראית תיבה רובוטית כפולת מצמדים 7G-DCT מתוחכמת, והביצועים מצוינים עם 8.8 שניות בלבד למאה קמ"ש ומהירות מרבית של 215 קמ"ש. הודות למנוע היעיל, תיבת ההילוכים המתוחכמת ומערכת ה-Start/Stop לנהיגה חסכונית, תצרוכת הדלק הממוצעת במסלול משולב היא 17.1 ק"מ לליטר בלבד.

נוחות

מרצדס GLA-200 מאובזר בנדיבות עם שפע של פריטי נוחות מפנקים. חישוקי סגסוגת, ריפודי עור Artico, חבילת תאורה פנימית וגג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית הם רק חלק מסטנדרט האבזור הגבוה. בקרת שיוט, הגה רב-תפקודי לשליטה במערכות הרכב, חיישני אור וגשם, בלם יד חשמלי, מושב נהג חשמלי עם זכרונות ומערכת בקרת אקלים מהווים גם הם חלק מחבילת האבזור. לצג המידע המרכזי בלוח השעונים מצטרפת מערכת שמע עם מסך 5.8 אינטש גדול וחוגת שליטה מרכזית הכוללת גם דיבורית בלותוט' ואפשרות להזרמת מוסיקה (למכשירים תומכים).

ברמת גימור Urban מתווספים לחבילת האבזור גם קשתות גג בגימור כרום (במקום שחור), סופיות מפלט גלויות, מצלמת רוורס עם פסי הכוונה, בקרת אקלים דו-אזורית, פנסי Bi-Xenon, פתיחה חשמלית לתא המטען ועוד.

טכנולוגיה

מרצדס GLA200 מצויד בשלל מערכות טכנולוגיות חדשניות כמו מערכת השמע המתוחכמת ומערכת ה-Eco Start/Stop לחסכון בדלק ובפליטת מזהמים. חלק גדול מהמערכות הטכנולוגיות ב-GLA200 הן מערכות בטיחותיות כמו מערכת Collision Prevention Assist להתרעה ומניעת תאונות או מערכת ATTNENTION ASSIST המנטרת את עירנות הנהג ומתריעה כאשר יש צורך בעצירה להתרעננות.


קבל הצעת מימון לדגם GLA200

בקשה להצעת מימון

השוואת דגמי מרצדס

המרצדס שלי

GLA200
סגור

מרצדס עד הבית

אולם תצוגה

תיאום פגישה

תיאום פגישה

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

ECO - start/stop
מערכת המפחיתה את צריכת הדלק וזיהום האוויר, המערכת מדוממת מנוע בפקקים, בעצירה ולאחר הורדת הרגל מהבלם (תחילת נסיעה) המערכת מפעילה מחדש את המנוע בעת עזיבת דוושת הבלם, מהר וביעילות והרכב ממשיך בנסיעה, וכך חוסך בזיהום אוויר ובאנרגיה (דלק). USP למרצדס: תיבת ההילוכים 7G Tronic PLUS מפותחת בבית ועל כן ההילוך לתחילת הנסיעה כבר משולב בעת מנוע דומם ומאפשר תחילת נסיעה חלקה ומהירה יותר.
למילון המונחים המלא
בלמים אדפטיביים עם פונקציית HOLD ו-Hill Start Assist
מערכת עזר לעלייה /ירידה בשיפוע ,המערכת מונעת מהמכונית להתגלגל בעת במורד או במעלה השיפוע, 5 שניות לאחר עזיבת הבלם.
למילון המונחים המלא
אורות בלימה אדפטיביים (מהבהבים)
מערכת אדפטיבית המאפשרת התאמת האורות הגבוהים למצב בכביש, במידה ומגיע רכב מלפנים התאורה נחלשת וכאשר אין רכב מלפנים היא מוגברת שוב.
למילון המונחים המלא
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP עם בקרת החלקה Anti Skid Regulation)ASRׂ)
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגלים כתוצאה מתנאי כביש קשים (למשל: כביש חלק בפניות מהירות וחדות). המערכת מתקנת את אובדן האחיזה ע"י בלימה של הגלגל הנגדי ומסייעת בשמירה על שליטה ברכב על משטחים בעלי אחיזה לא אחידה.
למילון המונחים המלא
מערכת ABS - Anti-lock Brake System למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה
מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום, המערכת מאפשרת לקצר את מרחק הבלימה, מונעת החלקה ומאפשרת לבצע תמרונים להתחמקות ממכשול גם במשטחים בעלי אחיזה לא אחידה. המערכת מאפשרת בלימת חירום מבוקרת בצורה בטוחה ואפקטיבית יותר.
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לבלימה BAS - Brake Assist
מערכת זו מפרשת מהירות מסוימת שבה דוושת הבלם מופעלת ומייצרת בלימה מרבית לחיזוק ההשפעה תוך חלקיקי שנייה לצמצום מרחקי הבלימה באופן משמעותי.
למילון המונחים המלא
מערכת CPA להתראה על סכנת התנגשות
מערכת עזר למניעת התנגשות ואי שמירת מרחק. המערכת מופעלת באמצעות רדאר שבודק מעל 9 קמ"ש כמה זמן ייקח לצמצם את המרחק מהרכב שלפנים.המערכת מתריעה בשני תרחישים: במידה ואין מספיק מרחק מהרכב שלפנים וישנה סכנת התנגשות. משולש אזהרה יידלק בלוח המכוונים בעת אי שמירת מרחק. בדגמי ה C CLASS החדשה המערכת יודעת לראשונה גם לבלום באופן עצמאי בעוצמת בלימה של %60
למילון המונחים המלא
מערכת ATTENTION ASSIST להתראה על עייפות הנהג
מערכת הבוחנת את ערנות הנהג. בעת עליית הנהג לרכב נבנה פרופיל לנהג ולסגנון הנהיגה שלו במידה והנהג חורג מהתנהלותו הרגילה והמערכת מזהה שהוא אינו ערני היא מתריעה על הצג באמצעות סמל כוס הקפה במידת הצורך גם באמצעות צפצוף. המערכת מתחשבת ב 94 פרמטרים שונים לפיהם נבחנת הנהיגה ורמת הערנות (כגון: תזוזות הגה, פתיחת חלונות ועוד). בדור החדש של המערכת ניתן לכייל גם את רמת הרגישות שלה.
למילון המונחים המלא