תיאום פגישה
  • עיצוב
  • ביצועים
  • נוחות
  • טכנולוגיה
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון

רמת אבזור בטיחותי

7

דרגת זיהום:

15

לפרטים: www.mercedes-benz.co.il

החל מ- 706,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 9,934 ₪
בנה את ה C63 שלך
הזמן קטלוג
בנה רכב
פנים
חוץ
AMG
+ AMG
צבע חיצוני
חישוקים
צבע פנימי
גימור פנימי
(Polar White(149
(Polar White(149
(197)Obsidian Black Metalic
(197)Obsidian Black Metalic
(896)Brilliant Blue Metalic
(896)Brilliant Blue Metalic
(799)Diamond White Bright Metalic
(799)Diamond White Bright Metalic
(996)Hyacinth Red Metallic
(996)Hyacinth Red Metallic
(982)Iridium Silver Mango
(982)Iridium Silver Mango
(775)Iridium Silver Metalic
(775)Iridium Silver Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(801)Black Nappa Leather
(801)Black Nappa Leather
(857)red pepper black Nappa
(857)red pepper black Nappa
(851)platinum white pearl black Nappa
(851)platinum white pearl black Nappa
(Black-Piano-Laquer (H80
(Black-Piano-Laquer (H80

מרצדס C63

V8 טורבו כפול

AMG SPEEDSHIFT

5 מושבים

חישוקי סגסוגת

מרכב סדאן

הנעה אחורית

עיצוב

מרצדס מדגם Mercedes-AMG C63 היא החזקה והמהירה ביותר במשפחת מרצדס C-Class, והעיצוב שלה מבהיר זאת היטב. הקווים האלגנטיים של מרצדס C-Class החדשה זוכים ב-C63 לחידוד והעצמה, והתוצאה היא מכונית בעלת מראה שהוא אגרסיבי וספורטיבי ובאותה העת אלגנטי ויוקרתי. סופיות מפלט גלויות, חישוקי 18 אינץ' וצמיגים רחבים ובעלי חתך נמוך במיוחד משדרים דינמיות ומוסיפים לא רק ליכולת הספורטיבית אלא גם למראה המרשים. תא הנוסעים מפנק כבשאר דגמי C-Class אבל אבזור ייחודי לא יתן לכם לשכוח שזוהי בעצם מכונית ספורט – הגה ספורטיבי שלוש צלעות בחיפוי עור נאפה, מושבי ספורט וספי דלתות מוארים עם כיתוב AMG.

476

כוחות
סוס

4.1

שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש

250

קמ"ש מהירות
מוגבלת אלקטרונית

ביצועים

C63 AMG אולי נראית כמו מכונית מנהלים יוקרתית, אבל למעשה זוהי מכונית ספורט רבת יכולת שתוכננה להעניק ביצועים ללא תחרות וחוויית נהיגה דינמית. ל-C63 AMG מנוע חדש לחלוטין שנבנה בעבודת יד בסדנת AMG – V8 בנפח ארבעה ליטרים עם שני מגדשי טורבו המותקנים בתוך מערך הבוכנות וכך חוסכים מקום מספקים לא פחות מ-476 כוחות סוס ומומנט עצום של 66.3 קג"מ בין 1,650-4,500 סל"ד. ההנעה היא הנעה אחורית, ואת הכוח מעבירה תיבת AMG SPEEDSHIFT בעלת שבעה יחסי העברה ופונקציית AMG DYNAMIC SELECT המאפשרת לנהג לבחור מבין ארבעה מצבי נהיגה. במצב SPORT החלפות ההילוכים בכ-30% ובמצבי SPORT+ ו-MANUAL ההחלפות מתבצעות תוך אלפיות השניה. זה עוד לא הכל – על מנת להבטיח יכולת דינמית ללא תחרות ה-C63 AMG מצויידת בנעילת דיפרנציאל אחורי, במתלים קדמיים מסוג AMG RIDE CONTROL, בבלמי דיסק מאווררים ומחוררים מלפנים ומאחור ובצמיגי ZR בחתך 40. כן, ואם אתם ממש ממהרים יש גם פונקציית RACE START שממקסמת את התאוצה ביציאה מהמקום ותביא אתכם למאה קמ"ש תוך 4.1 שניות בלבד (ועד ל-250 קמ"ש מרביים מוגבלים אלקטרונית).

נוחות

מרצדס מדגם Mercedes-AMG C63 מאובזרת ברמה גבוהה במיוחד עם שפע של אבזור סטנדרטי מפנק וייחודי. בתא הנוסעים תהנו מריפודי עור Nappa, מגימור אלומיניום יוקרתי ומתאורת אווירה. חבילת האבזור הנדיבה כוללת בין השאר גג זכוכית פנורמי עם פתיחה חשמלית, בקרת אקלים מפוצלת עם יציאות מיזוג מאחור, בקרת שיוט, מושבים חשמליים עם זכרונות, כפתור התנעה ללא מפתח, חיישני אור וגשם, מערכת עזר לחניה PARKTRONIC ועוד. השליטה על כל מערכות הרכב מתבצעת באמצעות מערכת COMAND ONLINE עם מסך Touchpad בקוטר 8.4 אינץ' ומערכת סראונד איכותית מתוצרת Burmester תנעים לכם את זמן הנהיגה וכוללת גם דיבורית Bluetooth ואפשרות להזרמת מוסיקה מהסמארטפון (למכשירים תומכים).

טכנולוגיה

מרצדס מדגם C63 פותחה על ידי AMG וכוללת טכנולוגיות מתקדמות במנוע ה-V8 החדש והמתוחכם, בתיבת ההילוכים AMG SPEEDSHIFT ובמערכת המתלים /SELECT DYNAMIC SELECT. מערכות הנוחות, הבידור והתקשורת ב-C63 AMG הן מהמתקדמות בעולם, ותחום נוסף בו הטכנולוגיה משחקת תפקיד מרכזי הוא תחום הבטיחות. מרצדס C63 AMG מצויידת במגוון מערכות בטיחות מתקדמות ובהן מערכות בקרת היציבות וההחלקה המתוחכמות ESP ו-ASR, מערכת למניעת תאונות במהירות נמוכה CPA 3.0 ומערכת ATTNENTION ASSIST החדשנית המנטרת את עירנות הנהג ומתריעה כאשר יש צורך בעצירה להתרעננות.


קבל הצעת מימון לדגם C63

בקשה להצעת מימון

השוואת דגמי מרצדס

המרצדס שלי

C63
סגור

מרצדס עד הבית

אולם תצוגה

תיאום פגישה

תיאום פגישה

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

מערכת עזר לחנייה - PARKTRONIC עם מערכת חניה אקטיבית במקביל ובניצב Park Assist
מערכת חיישני חניה מלפנים ומאחור עם עזר אקטיבי לחניה, מוצאת מקומות חנייה מתאימים ומתמרנת את הרכב לתוך חללים הממוקמים באופן אוטומטי ובמדויק. הנהג נדרש רק להפעלת דוושות ההאצה ובלימה.
למילון המונחים המלא
Head UP Display
מידע מפתח עבור הנהג המופיע על שמשת הרכב, המאפשר לנהג לראות במבט חטוף ללא הסרת העיניים מהכביש, תצוגת המידע ברזולוציה גבוהה ובצבע, תצוגה של מידע כגון: מהירות, הגבלת מהירות או הגדרות עבור בקרת שיוט או DISTRONIC PLUS, את גובה התצוגה, התוכן והבהירות ניתן לשנות ולהתאים באופן אישי.
למילון המונחים המלא
ECO - start/stop
מערכת המפחיתה את צריכת הדלק וזיהום האוויר, המערכת מדוממת מנוע בפקקים, בעצירה ולאחר הורדת הרגל מהבלם (תחילת נסיעה) המערכת מפעילה מחדש את המנוע בעת עזיבת דוושת הבלם, מהר וביעילות והרכב ממשיך בנסיעה, וכך חוסך בזיהום אוויר ובאנרגיה (דלק). USP למרצדס: תיבת ההילוכים 7G Tronic PLUS מפותחת בבית ועל כן ההילוך לתחילת הנסיעה כבר משולב בעת מנוע דומם ומאפשר תחילת נסיעה חלקה ומהירה יותר.
למילון המונחים המלא
Keyless Go - הנעה ופתיחת דלתות ללא מפתח
מאפשר לנהג לפתוח את הרכב ולהתניע את המנוע ללא שימוש במפתח
למילון המונחים המלא
לחצן AGILITY SELECT בקונסולה המרכזית לשליטה בהגה, מנוע וגיר
באמצעות לחיצת כפתור על מתג AGILITY SELECT ניתן לבחור מתוך מספר תוכניות נסיעה שונות – ולהתאימן לסגנון הנהיגה של הנהג. התוכניות הן: ECO, SPORT,SPORT+, COMFORT, INDIVIDUAL בהתאם לתכנית הנבחרת, פרמטרים כגון: מאפייני מנוע, תמסורת, השעיה והיגוי הם מגוונים בהתאם. הנהג מקבל תגובה דרך אשכול המכשיר והמערכת המרכזית.
למילון המונחים המלא
מערכת PRE-SAFE: מערכת חכמה לזיהוי מוקדם של מצבי חירום
מערכת בטיחות המכינה לתאונה, כאשר המערכת מזהה סיכון לתאונה, המערכת מכינה את הנוסעים לתאונה לפני התרחשותה, מהדקת חגורות, מיישרת את כיסא הנוסע, סוגרת חלונות, מדליקה אורות פנים וזאת על מנת להפחית את הפגיעה בנוסעי הרכב.
למילון המונחים המלא
Blind spot assist
מערכת התראה ל"שטח מת" , באמצעות חיישנים המערכת מזהה אם ישנו רכב בשטח המת מימין או משמאל ובאמצעות התרעה חזותית של משולש אדום על המראות הצדיות תתריע בפנינו להיזהר, כאשר נפעיל את האיתות לאותו צד של הרכב תהיה גם התראה בצפצוף.
למילון המונחים המלא
Active Lane Keeping Assist
מערכת משודרגת לשמירת נתיב המזהירה את הנהג באמצעות רטט בהגה אם הרכב סוטה מהנתיב ובנוסף באופן אקטיבי מאפשרת לרכב לתקן אקטיבית סטייה מנתיב הנסיעה או ירידה לשולי הכביש. המערכת נעזרת במצלמות שסורקות את הכביש על מנת לעקוב אחר סימון הנתיב בכביש.
למילון המונחים המלא
DISTRONIC PLUS with Steer Assist בקרת שיוט אוטונומית
בקרת שיוט אוטונומית, המערכת יודעת לשמור על מהירות קבועה ומרחק קבוע מהרכב שמלפנים בין 0-200 קמ"ש. בדגמים הקיימים או ב NGCC המערכת יודעת לבלום אוטומטית עד 60% מעוצמת הבלם. כמו כן למערכת בדגמים החדשים (C , E , S) ישנה פונקציית BAS PLUS ב CPA שבולם אוטונומית ב 100%
למילון המונחים המלא
בלמים אדפטיביים עם פונקציית HOLD ו-Hill Start Assist
מערכת עזר לעלייה /ירידה בשיפוע ,המערכת מונעת מהמכונית להתגלגל בעת במורד או במעלה השיפוע, 5 שניות לאחר עזיבת הבלם.
למילון המונחים המלא
אורות בלימה אדפטיביים (מהבהבים)
מערכת אדפטיבית המאפשרת התאמת האורות הגבוהים למצב בכביש, במידה ומגיע רכב מלפנים התאורה נחלשת וכאשר אין רכב מלפנים היא מוגברת שוב.
למילון המונחים המלא
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP עם בקרת החלקה Anti Skid Regulation)ASRׂ)
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגלים כתוצאה מתנאי כביש קשים (למשל: כביש חלק בפניות מהירות וחדות). המערכת מתקנת את אובדן האחיזה ע"י בלימה של הגלגל הנגדי ומסייעת בשמירה על שליטה ברכב על משטחים בעלי אחיזה לא אחידה.
למילון המונחים המלא
מערכת ABS - Anti-lock Brake System למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה
מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום, המערכת מאפשרת לקצר את מרחק הבלימה, מונעת החלקה ומאפשרת לבצע תמרונים להתחמקות ממכשול גם במשטחים בעלי אחיזה לא אחידה. המערכת מאפשרת בלימת חירום מבוקרת בצורה בטוחה ואפקטיבית יותר.
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לבלימה BAS - Brake Assist
מערכת זו מפרשת מהירות מסוימת שבה דוושת הבלם מופעלת ומייצרת בלימה מרבית לחיזוק ההשפעה תוך חלקיקי שנייה לצמצום מרחקי הבלימה באופן משמעותי.
למילון המונחים המלא
מערכת CPA להתראה על סכנת התנגשות
מערכת עזר למניעת התנגשות ואי שמירת מרחק. המערכת מופעלת באמצעות רדאר שבודק מעל 9 קמ"ש כמה זמן ייקח לצמצם את המרחק מהרכב שלפנים.המערכת מתריעה בשני תרחישים: במידה ואין מספיק מרחק מהרכב שלפנים וישנה סכנת התנגשות. משולש אזהרה יידלק בלוח המכוונים בעת אי שמירת מרחק. בדגמי ה C CLASS החדשה המערכת יודעת לראשונה גם לבלום באופן עצמאי בעוצמת בלימה של %60
למילון המונחים המלא
מערכת ATTENTION ASSIST להתראה על עייפות הנהג
מערכת הבוחנת את ערנות הנהג. בעת עליית הנהג לרכב נבנה פרופיל לנהג ולסגנון הנהיגה שלו במידה והנהג חורג מהתנהלותו הרגילה והמערכת מזהה שהוא אינו ערני היא מתריעה על הצג באמצעות סמל כוס הקפה במידת הצורך גם באמצעות צפצוף. המערכת מתחשבת ב 94 פרמטרים שונים לפיהם נבחנת הנהיגה ורמת הערנות (כגון: תזוזות הגה, פתיחת חלונות ועוד). בדור החדש של המערכת ניתן לכייל גם את רמת הרגישות שלה.
למילון המונחים המלא