תיאום פגישה
  • עיצוב
  • ביצועים
  • נוחות
  • טכנולוגיה
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון

רמת אבזור בטיחותי

7

דרגת זיהום:

15

לפרטים: www.mercedes-benz.co.il

החל מ- 525,000 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 6,553 ₪
בנה את ה C450 שלך
הזמן קטלוג
בנה רכב
פנים
חוץ
AMG
+ AMG
צבע חיצוני
חישוקים
צבע פנימי
גימור פנימי
(040)Black
(040)Black
(Polar White(149
(Polar White(149
(890)Cavansite Blue Metalic
(890)Cavansite Blue Metalic
(796)Citrine Brown Metalic
(796)Citrine Brown Metalic
(988)Diamond Silver Metalic
(988)Diamond Silver Metalic
(896)Brilliant Blue Metalic
(896)Brilliant Blue Metalic
(755)Tenorite Grey Metallic
(755)Tenorite Grey Metallic
(775)Iridium Silver Metalic
(775)Iridium Silver Metalic
(197)Obsidian Black Metalic
(197)Obsidian Black Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(792)Palladium Silver Metalic
(799)designo diamond white bright metallic
(799)designo diamond white bright metallic
(996)designo hyacinth red metallic
(996)designo hyacinth red metallic
(251)Leather black white
(251)Leather black white
(241)Leather black red
(241)Leather black red
(Crystal grey Leather (268
(Crystal grey Leather (268
(267)Cranberry Red Leather
(267)Cranberry Red Leather
(736)Open pore black ash wood
(736)Open pore black ash wood

מרצדס C450

טורבו כפול V8

7G-TRONIC PLUS

5 מושבים

חישוקי סגסוגת

מרכב סדאן

הנעה 4x4

עיצוב

מרצדס מדגם C450 AMG החדשה היא מכונית מנהלים המשלבת באופן מרשים בין יוקרה ואיכות לספורטיביות ומראה דינמי. קווי העיצוב שלה אגרסיביים אך אלגנטיים עם הגריל המרשים ומלא האופי והמרכב המפוסל – חישוקי 18 אינץ' גדולים וסופיות מפלט גלויות מרמזים על הביצועים המרשימים והיכולת הדינמית. תא הנוסעים האיכותי והמפנק גדוש באבזור עשיר ועם ריפודי עור מלא, תאורת אווירה, הגה שלוש צלעות בחיפוי עור NAPPA וספי דלתות מוארים עם כיתוב AMG תמיד תרגישו היטב את השילוב בין יוקרה לספורטיביות.

367

כוחות
סוס

4.9

שניות תאוצה
ל-100 קמ"ש

250

קמ"ש מהירות
מוגבלת אלקטרונית

ביצועים

מכונית מרצדס C450 AMG מצוידת במנוע V6 טווין-טורבו מתקדם שיכול להתמודד ללא רגשי נחיתות גם עם מנועי V8. הוא מספק 367 כוחות סוס ומומנט נדיב של 52 קג"מ כבר מ-2,000 סל"ד. המנוע משודך לתיבת 7G-TRONIC PLUS מתוחכמת ויחד הם מעניקים ל-C450 AMG ביצועים מעולים עם תאוצה למאה קמ"ש תוך 4.9 שניות ועד למהירות מרבית שמוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש. היכולת הדינמית המעולה מועצמת הודות להנעה כפולה 4MATIC ומערכת AGILITY SELECT לשליטה על אופן פעולת המנוע, הגיר וההגה.

נוחות

מרצדס מדגם  C450 AMG מגיעה עם חבילת אבזור עשירה במיוחד הכוללת בין השאר ריפודי עור מלא, מושבים קדמיים מחוממים, גג שמש, בקרת אקלים אוטומטית מפוצלת,חבילת מראות, מערכת עזר לחנייה PARKTRONIC, מושב נהג ונוסע חשמלי עם 3 זכרונות, התנעה ללא מפתח, מערכת שמע איכותית עם מסך צבעוני 7 אינץ', דיבורית Bluetooth ואפשרות להזרמת מדיה (ממכשירים תומכים),הגה רב-תפקודי לשליטה במערכות הרכב ועוד.

טכנולוגיה

בנוסף ליחידת ההנעה המתקדמת ולאביזרי הנוחות והבידור, מרצדס מדגם C450 AMG מצוידת  במערכת תאורת LED חדשנית LED High preformance, מערכת שמע חדשנית Burmester surround system הכוללת רמקולים בטכנולוגיית FRONTBASS,מערכת התראה על עייפות הנהג Attention Assist ובמערכות בקרת היציבות וההחלקה המתוחכמות. בנוסף כוללת מערכת עזר לנהג Driving Assistance Package  הכוללת  מערכות בטיחות משוכללות: PRE SAFE PLUS ,Active blind spot, Active lane keeping , DISTRONIC PLUS שמטרתן להזהיר את הנהג מפני תאונה,סטייה מהנתיב, שטח מת ובקרת שיוט אוטונומית.


קבל הצעת מימון לדגם C450

בקשה להצעת מימון

השוואת דגמי מרצדס

המרצדס שלי

C450
סגור

מרצדס עד הבית

אולם תצוגה

תיאום פגישה

תיאום פגישה

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

מערכת עזר לחנייה - PARKTRONIC עם מערכת חניה אקטיבית במקביל ובניצב Park Assist
מערכת חיישני חניה מלפנים ומאחור עם עזר אקטיבי לחניה, מוצאת מקומות חנייה מתאימים ומתמרנת את הרכב לתוך חללים הממוקמים באופן אוטומטי ובמדויק. הנהג נדרש רק להפעלת דוושות ההאצה ובלימה.
למילון המונחים המלא
Head UP Display
מידע מפתח עבור הנהג המופיע על שמשת הרכב, המאפשר לנהג לראות במבט חטוף ללא הסרת העיניים מהכביש, תצוגת המידע ברזולוציה גבוהה ובצבע, תצוגה של מידע כגון: מהירות, הגבלת מהירות או הגדרות עבור בקרת שיוט או DISTRONIC PLUS, את גובה התצוגה, התוכן והבהירות ניתן לשנות ולהתאים באופן אישי.
למילון המונחים המלא
ECO - start/stop
מערכת המפחיתה את צריכת הדלק וזיהום האוויר, המערכת מדוממת מנוע בפקקים, בעצירה ולאחר הורדת הרגל מהבלם (תחילת נסיעה) המערכת מפעילה מחדש את המנוע בעת עזיבת דוושת הבלם, מהר וביעילות והרכב ממשיך בנסיעה, וכך חוסך בזיהום אוויר ובאנרגיה (דלק). USP למרצדס: תיבת ההילוכים 7G Tronic PLUS מפותחת בבית ועל כן ההילוך לתחילת הנסיעה כבר משולב בעת מנוע דומם ומאפשר תחילת נסיעה חלקה ומהירה יותר.
למילון המונחים המלא
Keyless Go - הנעה ופתיחת דלתות ללא מפתח
מאפשר לנהג לפתוח את הרכב ולהתניע את המנוע ללא שימוש במפתח
למילון המונחים המלא
לחצן AGILITY SELECT בקונסולה המרכזית לשליטה בהגה, מנוע וגיר
באמצעות לחיצת כפתור על מתג AGILITY SELECT ניתן לבחור מתוך מספר תוכניות נסיעה שונות – ולהתאימן לסגנון הנהיגה של הנהג. התוכניות הן: ECO, SPORT,SPORT+, COMFORT, INDIVIDUAL בהתאם לתכנית הנבחרת, פרמטרים כגון: מאפייני מנוע, תמסורת, השעיה והיגוי הם מגוונים בהתאם. הנהג מקבל תגובה דרך אשכול המכשיר והמערכת המרכזית.
למילון המונחים המלא
מערכת PRE-SAFE: מערכת חכמה לזיהוי מוקדם של מצבי חירום
מערכת בטיחות המכינה לתאונה, כאשר המערכת מזהה סיכון לתאונה, המערכת מכינה את הנוסעים לתאונה לפני התרחשותה, מהדקת חגורות, מיישרת את כיסא הנוסע, סוגרת חלונות, מדליקה אורות פנים וזאת על מנת להפחית את הפגיעה בנוסעי הרכב.
למילון המונחים המלא
Blind spot assist
מערכת התראה ל"שטח מת" , באמצעות חיישנים המערכת מזהה אם ישנו רכב בשטח המת מימין או משמאל ובאמצעות התרעה חזותית של משולש אדום על המראות הצדיות תתריע בפנינו להיזהר, כאשר נפעיל את האיתות לאותו צד של הרכב תהיה גם התראה בצפצוף.
למילון המונחים המלא
Active Lane Keeping Assist
מערכת משודרגת לשמירת נתיב המזהירה את הנהג באמצעות רטט בהגה אם הרכב סוטה מהנתיב ובנוסף באופן אקטיבי מאפשרת לרכב לתקן אקטיבית סטייה מנתיב הנסיעה או ירידה לשולי הכביש. המערכת נעזרת במצלמות שסורקות את הכביש על מנת לעקוב אחר סימון הנתיב בכביש.
למילון המונחים המלא
DISTRONIC PLUS with Steer Assist בקרת שיוט אוטונומית
בקרת שיוט אוטונומית, המערכת יודעת לשמור על מהירות קבועה ומרחק קבוע מהרכב שמלפנים בין 0-200 קמ"ש. בדגמים הקיימים או ב NGCC המערכת יודעת לבלום אוטומטית עד 60% מעוצמת הבלם. כמו כן למערכת בדגמים החדשים (C , E , S) ישנה פונקציית BAS PLUS ב CPA שבולם אוטונומית ב 100%
למילון המונחים המלא
בלמים אדפטיביים עם פונקציית HOLD ו-Hill Start Assist
מערכת עזר לעלייה /ירידה בשיפוע ,המערכת מונעת מהמכונית להתגלגל בעת במורד או במעלה השיפוע, 5 שניות לאחר עזיבת הבלם.
למילון המונחים המלא
אורות בלימה אדפטיביים (מהבהבים)
מערכת אדפטיבית המאפשרת התאמת האורות הגבוהים למצב בכביש, במידה ומגיע רכב מלפנים התאורה נחלשת וכאשר אין רכב מלפנים היא מוגברת שוב.
למילון המונחים המלא
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP עם בקרת החלקה Anti Skid Regulation)ASRׂ)
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגלים כתוצאה מתנאי כביש קשים (למשל: כביש חלק בפניות מהירות וחדות). המערכת מתקנת את אובדן האחיזה ע"י בלימה של הגלגל הנגדי ומסייעת בשמירה על שליטה ברכב על משטחים בעלי אחיזה לא אחידה.
למילון המונחים המלא
מערכת ABS - Anti-lock Brake System למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימה
מערכת למניעת נעילת הגלגלים בעת בלימת חירום, המערכת מאפשרת לקצר את מרחק הבלימה, מונעת החלקה ומאפשרת לבצע תמרונים להתחמקות ממכשול גם במשטחים בעלי אחיזה לא אחידה. המערכת מאפשרת בלימת חירום מבוקרת בצורה בטוחה ואפקטיבית יותר.
למילון המונחים המלא
מערכת עזר לבלימה BAS - Brake Assist
מערכת זו מפרשת מהירות מסוימת שבה דוושת הבלם מופעלת ומייצרת בלימה מרבית לחיזוק ההשפעה תוך חלקיקי שנייה לצמצום מרחקי הבלימה באופן משמעותי.
למילון המונחים המלא
מערכת CPA להתראה על סכנת התנגשות
מערכת עזר למניעת התנגשות ואי שמירת מרחק. המערכת מופעלת באמצעות רדאר שבודק מעל 9 קמ"ש כמה זמן ייקח לצמצם את המרחק מהרכב שלפנים.המערכת מתריעה בשני תרחישים: במידה ואין מספיק מרחק מהרכב שלפנים וישנה סכנת התנגשות. משולש אזהרה יידלק בלוח המכוונים בעת אי שמירת מרחק. בדגמי ה C CLASS החדשה המערכת יודעת לראשונה גם לבלום באופן עצמאי בעוצמת בלימה של %60
למילון המונחים המלא
מערכת ATTENTION ASSIST להתראה על עייפות הנהג
מערכת הבוחנת את ערנות הנהג. בעת עליית הנהג לרכב נבנה פרופיל לנהג ולסגנון הנהיגה שלו במידה והנהג חורג מהתנהלותו הרגילה והמערכת מזהה שהוא אינו ערני היא מתריעה על הצג באמצעות סמל כוס הקפה במידת הצורך גם באמצעות צפצוף. המערכת מתחשבת ב 94 פרמטרים שונים לפיהם נבחנת הנהיגה ורמת הערנות (כגון: תזוזות הגה, פתיחת חלונות ועוד). בדור החדש של המערכת ניתן לכייל גם את רמת הרגישות שלה.
למילון המונחים המלא